بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی سهیل
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

ایده های جذاب و هیجان انگیز زیبا برای ورود عروس و داماد به باغ عروسی

یکی از مهیج ترین و شگفت انگیز ترین کارهایی که در مراسم عروسی انجام می شود خدمات و مراسم های لحظه ورود عروس و داماد می باشد که در موارد مربوط به قرار داد شما با تالار، باغ تالار و موسسات تشریفات عروسی قید شده است. هر یک از مکان ها و موسسات برگزار کننده جشن عروسی ایده ها و راه های مختلفی را برای این بخش از مراسم جشن عروسی شما ارائه می دهند. اما ایده های جذاب و هیجان انگیز زیبا برای ورود عروس و داماد به باغ عروسی چیز دیگری است که ما امروز و در این مقاله می خواهیم به آن ها بپردازیم.

شیوه مرسوم ورود عروس و داماد 

معمولی ترین شکل ورود عروس و داماد از سال های گذشته تا به امروز به این صورت است که دی جی و گروه موزیک سالن از لحظه ورود این زوج خوشبخت خبر میدهند.

با نواختن آهنگ مخصوص ورود عروس و داماد آن ها وارد سالن و جمع میهمان ها می شوند .

عروس و داماد به میهمان ها خوش آمد می گویند و به سمت جایگاه مشخص شده خودشان در بالای سالن می روند. به همین صورت ادامه مراسم اجرا خواهد شد.

اما به نظر شما بهتر نیست کمی این لحظه زیبا و با شکوه را با کمک ایده های جذاب و شگفت انگیز رویایی تر کرد؟

اگر شما هم موافق هستید که لحظه ورود عروس و داماد باید با شکوه بیشتری صورت گیرد با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا درباره ایده های جذاب و هیجان انگیز زیبا برای ورود عروس و داماد به باغ عروسی بیشتر بدانید.

بهترین ایده برای لحظه ورود عروس و داماد

ایده های جذاب برای لحظه ورود عروس و داماد

  1. دالان مهمان‌ها
  2. همراهی کردن پدر و مادرها
  3. ورد عروس و داماد با رقص
  4. ورود سایر زوج ها
  5. آتش بازی
  6. باران گل رز
همه مواردی که در متن بالا در جهت باشکوه برگزار کردن لحظه ورود عروس و داماد به باغ عروسی یا هر مکان دیگری عنوان شده است از زیباترین ایده هایی هستند که به راحتی و بدون هیچگونه هزینه ای می توانید انجام دهید.
برای اینکه با نحوه برگزاری و اجرای هر یک از این ایده ها بیشتر آشنا شوید در ادامه درباره هر یک از آن ها به اختصار توضیح داده شده است.

دالان مهمان‌ها

اولین و هیجان انگیز ترین کاری که می توانید در لحظه ورود عروس و داماد انجام دهید، درست کردن دالان میهمان ها می باشد.
حتما برایتان جای سوال است که دالان میهمان ها دیگر چیست؟
دالان میهمان ها به این صورت است که دوستان و اقوام عروس و داماد در دو طرف ورودی سالن قرار میگیرند و عروس و داماد از بین آن ها عبور کرده و به آن ها خوش آمد می گویند.

ایده دالان میهمان ها یک ایده بسیار جذاب

همراهی پدر و مادر‌ها

جذاب ترین و با شکوه ترین ایده برای لحظه ورود عروس و داماد همراهی کردن پدرها و مادرها می باشد.  مخصوصا اگر قبل از برگزاری جشن عروسی سفره عقد دارید.
وقتی میهمان ها روی صندلی های خود در اتاق عقد نشسته اند پدر و مادر آقا داماد به همراه داماد و پدر و مادر عروس خانم با دخترخود وارد جایگاه مخصوص سفره عقد می شوند.
شاید در نگاه اول این یک رسم غربی باشد که معمولا در کشورهای اروپایی مشاهده شده است اما یکی از زیباترین ایده هایی است که شما می توانید برای لحظه ورود خود به جشن عروسی آن را اجرا کنید.

ورود عروس و داماد با رقص

برای اینکه حس خوب و نشاطی که دارید را با میهمان های خود در لحظه ورود به اشتراک بگذارید و از آن ها به نوعی تشکر کنید که در این شب زیبا در کنار شما هستند می توانید در زمان ورود هنگامی که دی جی و گروه موزیک آهنگ خوش آمد گویی و ورود شما را اجرا می کنند دست در دست یکدیگر با رقص وارد سالن شوید.

ایده های جذاب برای ورود عروس و داماد

ورود سایر زوج‌ها

یکی دیگر از جذاب ترین ایده های لحظه ورود این است که شما قبل از مراسم از زوج های نزدیک خود مثلا از دوستان یا اقوام نزدیک بخواهید که قبل از ورود شما به سالن ابتدا آن ها دو به دو و پشت سر هم وارد شوند دقیقا مثل ساقدوش های شما عمل کنند.
 

آتش بازی

یکی از کارهایی که برای مراسم لحظه ورود عروس و داماد بیشتر مکان های برگزار کننده  انجام میدهند آتش بازی می باشد.
آتش بازی هایی که برای لحظه ورود عروس و داماد در نظر گرفته می شود به دو صورت زمینی و هوایی می باشد..
بهترین مکان برای برگزاری این مراسم عروسی هایی است که در باغ تالار برگزار می شوند و فضای باز زیادی را در اختیار دارند.
برای اینکه این لحظه زیبا را همیشه در نظر و خاطره خود داشته باشید از فیلمبردار بخواهید که این لحظه را برای شما ثبت کند.

مراسم لحظه ورود عروس و داماد

باران گل رز

آخرین ایده از ایده های جذاب و هیجان انگیز زیبا برای ورود عروس و داماد به باغ عروسی، باران گل رز می باشد. از ساقدوش ها و میهمان های نزدیک خود بخواهید که با سبدهای گل رز در نزدیکی سالن ورود شما ایستاده و هنگام ورود شما به سالن این گلبرگ های زیبا را روی سرتان و در هوا پرتاب کنند.

باران گل رز برای ورود عروس و داماد

در نهایت اینکه

امیدواریم با ارائه ایده های جذاب و هیجان انگیز زیبا برای ورود عروس و داماد به باغ عروسی به شما کمک کرده باشیم تا بتوانید آنچه که می خواهید در لحظه وردتان اعمال شود را با مدیریت مکان برگزار کننده جشن عروسی خود در میان گذاشته و بهترین لحظه ورورد را برای جشن خود به ثبت برسانید.

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید