بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل شایان ورامین
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار عمارت یاسین
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

پوشش میهماندارخدمات مجالس عروسی باید چگونه باشد؟

آن دسته از عروس و دامادهایی که به جای انتخاب تالار یا باغ تالار برای جشن عروسی خود به سراغ تشریفات عروسی و موسسات مربوط به خدمات مجالس می روند باید درباره مسائل زیادی اطلاعات داشته باشند. 

یکی از این مسائل پوشش مهماندارهای خدمات مجالس می باشد. ما امروز می خواهیم در این مقاله با شما درباره اینکه پوشش میهماندار خدمات مجالس عروسی باید چگونه باشد؟ بیشتر صحبت کنیم و شما را، راهنمایی کنیم تا اگر قصد دارید که صفر تا صد کارهای مربوط به جشن عروسیتان را به این موسسات بسپارید با آگاهی قبلی اقدام کنید.

پوشش میهماندار خدمات مجالس

یکی از مواردی که برای بیشتر عروس و دامادها دارای اهمیت زیادی می باشد نحوه پوشش و فرم لباس هایی است که میهماندار خدمات مجالس دارند.

لباس فرمی که برای این افراد طراحی می شود از هماهنگی خاصی برخوردار می باشد و این مسئله برای سریعتر پیش رفتن کارها می باشد و مشخص است که هر شخص با هر نوع پوششی که دارد مسئول چه بخشی از مراسم می باشد.

تمام افرادی که به عنوان میهماندار خدمات مجالس فعالیت دارند چه در تالار، باغ تالار و چه موسسات مربوط به تشریفات عروسی از کارکنان آشپزخانه گرفته تا میهمانداران سالن پذیرایی با استفاده از لباس فرمی که دارند به سادگی قابل تشخیص می باشند مخصوصا در زمان های خیلی شلوغ که شما می خواهید برای مثال با ارشد میمهاندارها درباره نوع پذیرایی از میهمان ها صحبت کنید.

در ادامه می خواهیم به مواردی اشاره داشته باشیم که در نوع پوشش میهماندار نقش بسیار مهمی دارند و برای شما عنوان کنیم که پوشش میهماندار خدمات مجالس عروسی باید چگونه باشد؟

اهمیت پوشش میهماندار خدمات مجالس

نکات مهم در نحوه پوشش میهماندار خدمات مجالس

  1. طرح و رنگ لباس
  2. مرتب و تمیز بودن لباس فرم
  3. درج علامت و نشانه روی لباس فرم
  4. متناسب بودن لباس فرم با اندام کارکنان

طرح و رنگ مناسب

اولین نکته در نحوه پوشش میهماندار خدمات مجالس که باید به آن توجه داشته باشید انتخاب طرح و رنگ مناسب برای لباس می باشد.

توجه داشته باشید طرح و رنگی که برای لباس پرسنل خود انتخاب می کنید باید خاص و منحصر به فرد باشد.

انتخاب رنگ هایی همچون رنگ آبی، سبز و رنگ های پررنگ و جیغ برای لباس فرم کارکنان خدمات اصلا انتخاب مناسبی نیست چرا که اغلب این رنگ ها را براب لباس فرم کارکنذان بیمارستان استفاده می کنند و حس چندان خوبی به میهمان ها نمی دهد.

بنابراین بهترین رنگی که شما می توانید برای لباس فرم کارکنان و میهماندارن خدمات مجالس انتخاب کنید رنگ های روشن مثل رنگ سفیذ می باشد.

مرتب و تمیز بودن لباس فرم

نکته و مسئله مهم بعدی در انتخاب و نحوه پوشش میمهاندار خدمات مجالس، مرتب و تمیز بودن لباس فرم می باشد.

در متن بالا اشاره کردیم که بهترین رنگ برای لباس میمهماندار خدمات عروسی رنگ سفید می باشد. علت اینکه این رنگ مناسب ترین رنگ می باشد این است که زمانیکه لباس لک و کثیف می شود میهماندار به سرعت مطلع شده و برای تمیز کردن یا تعویض لباس اقدام خواهد کرد.

رعایت نظافت شخصی و تمیزی لباس فرم کارکنان امری بسیار مهم در هنگام حضور آن ها در میمهمانی و جمع میهمان ها دارد. 

کارکنان خدمات مجالس عروسی باید توجه زیادی به پاکیزگی و مرتب بودن لباس های خود داشته باشند.

مدیریت مجموعه نیز باید این موضوع مهم را تحت نظارت داشته باشد.

در نظر داشتن نکات مهم برای نحوه پوشش میهماندار خدمات مجالس 

درج علامت و نشانه روی لباس فرم

اگر دقت کرده باشید لباس های فرم موسسات و سازمان های مختلف با یک علامت یا نشانه به سادگی مشخص و قابل تشخیص می باشند.
 
برای مثال کارکنان بانک دی روی لباس خود سنجاق سینه ای دارند که لوگو بانک دی در آن طراحی شده است.

بنابراین بهترین کاری که شما می توانید برای جلوه دادن به لباس فرم کارکنان خود انجام دهید ثبت علامت یا نشانه ای روی لباس آن ها می باشد.

معمولا در جشن های عروسی بیشتر میهمان ها لباس روشن مخصوصا لباس سفید رنگ به تن دارند مخصوصا آقایون که پیراهن سفید به تن می کنند و در حین مراسم کت خود را از تن در می آورند و این مسئله باعث اشتباهاتی خواهد شد.

پس اگر می خواهید این اشتباه در سالن پذیرایی، تالار و یا باغ تالاری که مدیریت آن با شما می باشد پیش نیاید برای لباس فرم کارکنان خود به دنبال یک نشانه باشید.

بهترین کار این است که روی لباس کارکنانتان لوگو تالار و موسسه خود را طراحی کنید. مثلا روی سر آستین لباس آقایون و خانم های میهماندار این کار را انجام دهید یا جایی از لباس فرم که احساس می کنید نمای دید بهتری دارد.

متناسب بودن لباس فرم با اندام کارکنان

برای دوخت و آماده کردن لباس فرم پرسنل خود حتما اندازه تک تک آن ها را بگیرید تا لباس متناسب با اندام آن ها آماده شود.

سعی کنید که لباس کارکنان نه چندان تنگ و بدن نما باشد و نه خیلی گشاد و قوراه بزرگ. لباس را به گونه ای طراحی و آماده کنید که پرسنل با پوشیدن آن احساس راحتی داشته باشند.

انتخاب رنگ و طرح مناسب برای فرم لباس میهماندار خدمات مجالس

در نهایت اینکه 

امیدواریم که با ارائه نکات و موارد این مقاله توانسته باشیم شما را راهنمایی کنیم تا لباس فرم مناسبی را برای کارکنان خود تهیه کنید و به راحتی پاسخ سوال خود را مبنی بر اینکه پوشش میهماندار خدمات مجالس عروسی باید چگونه باشد؟ را دریافت کرده باشید.

همکاران و مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می باشند.
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید