بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجلل مهر و ماه
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

چطور در عکس های مراسم عروسی زیباتر به نظر برسیم؟

یکی از مواردی که باید برای زیبا تر شدن در جشن عروسی خود به آن توجه داشته باشید ژست عکس هایی است که میگیرید. به نظر شما چطور در عکس های مراسم عروسی زیباتر به نظر برسیم؟ برای اینکه عکس های زیبایی از بهترین شب زندگی خود داشته باشیم باید چه کار کنیم؟

ما، در بانک تالار می خواهیم علاوه بر معرفی تالار، باغ تالار و تشریفات عروسی به شما کمک کنیم تا هر کاری که می تواند به شما در زیباتر شدن عکس های عروسیتان کمک کند را معرفی کنیم.

نکاتی مهم برای داشتن عکس هایی زیباتر در روز مراسم عروسی

همانطور که قبل تر هم عنوان کرده بودیم از مهم تربن مواردی که در جشن عروسی اهمیت زیادی پیدا کرده است عکس هایی است که شما در این روز میگیرید.

بنابراین انتخاب آتلیه ای که بهترین کار را با کیفیت بالا ارائه دهد بسیار مهم می باشد. در واقع یکی از سرگرمی های بعد از جشن عروسی تماشای فیلم و عکس آن شب است پس چقدر خوب می شود که از آن شب عکس و فیلم هایی زیبایی داشته باشید.

کیفیت و ژست عکس های عروسی بدون شک دارای نکات مهمی می باشند که باید فیلمبردار و عکاس عروسی آن ها را برای شما عنوان کنند.

شاید این سوال بسیاری از عروس و دامادها باشد که از فیلمبردار و عکاس مراسم خود می پرسند و آن سوال این است که چطور در عکس های مراسم عروسی زیباتر به نظر برسیم؟

با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

نکات مهم برای انتخاب آتلیه عروسی

چطور در عکس های مراسم عروسی زیباتر به نظر برسیم؟

نکات و موارد مختلف بسیار زیادی هستند که میتوانند به شما کمک کنند تا عکس عروسی زیبایی داشته باشید.

مهم ترین نکته انتخاب عکاس و فیلمبردار با تجربه و مهار و انتخاب آتلیه با سابقه چندین ساله می باشد که قبلا کارهای آن را دیده اید و تا حدودی با سلیقه و خواسته شما همخوانی دارد.

اما نکات مهم دیگری که به شما کمک می کنند تا در عکس های عروسی ظاهری زیباتر داشته باشید عبارتند از:
 
  1. عروس خانم به سمت راست نگاه کند.
  2. در انتخاب نوع آرایش خود دقت کنید
  3. بهترینویژگی ظاهری خود را نمایان تر کنید
  4. به لنز دوربین نگاه نکنید( خیره نشوید)
  5. سعی کنید در عکس ها غبغب نداشته باشید.
مواردی که در متن بالا به آن ها اشاره کرده ایم از مهم ترین نکاتی هستند که به شما کمک می کنند تا ظاهر زیباتری در عکس های عروسی خود داشته باشید.

درادامه برای اینکه بهتر متوجه معنا و مفهوم هر یک از نکات عنوان شده شوید به اختصار درباره هر یک از آن ها توصیحاتی آورده شده است.

  • عروس خانم به سمت راست نگاه کند

حتما می پرسید چه فرقی می کند که عروس خانم از سمت راست صورت خود ژست عکس بگیرید یا از سمت چپ؟

خب، نکته مهم در عکاسی همین توجه به نیم رخ ها می باشد. معمولا نیم رخ چپ زیباتر از نیم رخ راست می باشد به همین خاطر است که از عروس خانم خواسته می شود که در زمان عکس گرفتن به سمت راست نگاه کند.

با نگاه کردن به سمت راست خود در زمان عکس گرفتن باعث می شوید که چهره شما در عکس ها با احساس تر جلوه داده شود.

عروس خانم هایی که صورت پُری دارند با این ژست ایجاد خطای دید به وجود می آورند و صورت آن ها لاغر تر نشان داده می شود.
  • در انتخاب نوع آرایش خود دقت کنید

از دیگر نکاتی که به شما کمک می کند تا ظاهری زیباتر در عکس های عروسیتان داشته باشید انتخاب نوع آرایش است.

برخی از آرایشگاه ها و سالن های زیبایی آرایش غلیظ را برای عروس انتخاب می کنند که این اصلا انتخاب مناسبی برای عروس نیست.

شما باید آرایشی را به آرایشگرتان بگویید انجام دهد که با فرم صورت شما همخوانی دارد و سن شما را زیاد نشان نمیدهد. پس از آرایشگر خود بخواهید که ازموارد آرایشی براق و اکلیل دار برای شما استفاده نکند.

از آنجایی که عکاس برای زیبایی عکس شما از نورهای قوی و فلش استفاده می کند در صورتیکه مواد آرایشی اکلیل دار و براق در آرایش شما به کار برده شده باشند چهره زیبایی برای شما نمی سازد.

بنابراین اگر می خواهید در عکس های عروسی ظاهری زیبا داشته باشید بعد از زدن کرم پودر از آرایشگران بخواهید که روی آرایش شما پودر بزند.

هزینه آرایشگاه عروس
 
  • بهترین ویژگی ظاهری خود را نمایان تر کنید

اما نکته و مورد مهم بعدی در عکس های عروسی این است که در زمان انتخاب لباس، مدل مو و آرایش صورت سعی کنید بهترین ویژگی‌های ظاهری خود را مد نظر داشته باشید.
 
بهترین کار این است که قبل از روز عروسی جلو آینه اتاقتان بیایستید و با ظاهر های مختلف خودتان راتماشا کنید. مثلا چشم ها، ابروها و گردن خود را تکان دهید و در حالت های مختلف لبخند برنید تا متوجه شوید در کدام حالت عکس شما زیباتر می شود.
 
  • به لنز دوربین نگاه نکنید( خیره نشوید)

عروس خانم ها و آقا دامادها بهترین کار برای زیبا شدن عکس های عروسی این است که به لنز دوربین خیره نشوید. خیره شدن به لنز دوربین باعث می شود زمان فلش زدن نور مستقیم با شبکیه چشم برخورد کرده و رنگ چشم شما در عکس ها قرمز بیافتد.
 
بدون شک بارها در عکس های مختلف این اتفاق برایتان افتاده است.
 
پس اگر دوست ندارید که این اتفاق در عکس های عروسی برایتان بیافتد به لنز دوربین عکاس خیره نشوید، کمی نگاهتان را منحرف کنید.
 
این نکته ساده یک فایده دیگر هم دارد و آن هم این‌ است که احتمال خستگی چشم‌ها و بسته شدن چشم‌ها در یک عکس خوب را کاهش می‌دهد.
 
  • سعی کنید در عکس ها غبغب نداشته باشید

متاسفانه زیاد در عکس ها شاهد این بوده ایم که صاحب غبغب شده ایم. شاید در عکس های معمولی این مسئله چندان دارای اهمیت نباشد اما نداشتن غبغب در عکس های عروسی نکته بسیار مهمی است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید.
 
برای اینکه در عکس های عروسی غبغب نداشته باشید دقت کنید که هنگام عکس گرفتن دوربین بالاتر از چشم های شما باشد.
 
این کار را هم می توانید همچون نمایان کردن بهترین ویژگی خود جلو آینه تمرین کنید. رو به روی آینه بایستید و سرحود را کمی بالاتر از چانه و رو به جلو نگه دارید.
 

چطور در عکس های عروسی زیباتر به نظر برسیم

در نهایت اینکه 

امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه نکات عنوان شده در این مقاله به شما کمک کنیم تا بهتر پاسخ سوال خود را مبنی بر اینکه چطور در عکس های مراسم عروسی زیباتر به نظر برسیم؟ بدست آورده باشید.
 
دوستان و همکاران ما نیز از طریق سایت banktalar.com پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می باشند.
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید