بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت صفا جو
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

باغ عروسی کوچک برای عروسی با ظرفیت کم

این روزهایی که در پیش داریم به خاطر شیوع ویروس کرونا برگزاری جشن ها و میهمانی های مجلل کار خطرناکی است. خیلی از عروس و دامادها هم هستند که به همین خاطر جشن عروسی خود را به تعویق انداخته اند یا با انتخاب باغ عروسی کوچک برای عروسی با ظرفیت کم اقدام کرده اند تا با اعضاء خانواده خود بتوانند یک میهمانی کوچک و به یادماندنی را برگزار کنند.

باغ عروسی کوچک

انتخاب باغ عروسی کوچک شاید کار سخت و دشواری باشد اما اگر زمان مناسبی را برای این کار در نظر داشته باشید بدون شک می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که از هر لحاظ مناسب باشد.

شاید با خودتان بگویید این که بخواهید باغی را برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب کنید که بتواند تعداد میهمان های شما را پذیرا باشد و مراسم خود را همانطور که دوست دارید برگزار کنید یکی از مهمترین و بزرگترین دغدغه هایی است که می تواند ذهن عروس و دامادها را درگیر کند.

پیشنهاد ما به شما دوستان عزیز در بانک تالار این است که می توانید برای انتخاب باغ کوچک برای عروسی با ظرفیت کم از خدمات مجالس و تشریفات عروسی که دانش و مهارت لازم در این زمینه را دارند مشورت و راهنمایی دریافت کنید.

انتخاب مجلل ترین باغ کوچ برای عروسی

سالن کوچک برای مراسم های کوچک

بدون شک برای شما هم پیش آمده است که به جشن عروسی دعوت شده باشید که با حضور در سالن و مکان برقراری جشن عروسی از خالی بودن آن تعجب کرده باشید.

حتما سوالات مختلف زیادی در این شرایط از ذهن شما عبور کرده است و برایتان جالب است که بدانید چرا این جشن این قدر ساکت و خلوت می باشد. گاهی مواقع هم ممکن است که تو ذوق شما خورده باشد.

خب، باید بگوییم که متاسفانه عروس و دامادهای زیادی هستند که بدون مشورت و راهنمایی گرفتن کارهایی را انجام می دهند که تنها برای خودشان هزینه بر می باشد.

یکی از اشتباهایی که عروس و دامادها انجام می دهد انتخاب مکان نامناسب برای جشن خود می باشد. مثلا با وجودداشتن 250 میهمان برای برگزاری جشن عروسی خود تالار یا باغی را انتخاب می کنند که ظرفیت پذیرایی از 700 میهمان را دارد به همین خاطر سالن خلوت نشان داده می شود و از ذهن شما سوالاتی همچون سوالات بالا عبورخواهد کرد.

این دسته از عروس و دامادها بهتر است به سراغ تالار و باغ های کوچک تری باشند که ظرفیت گنجایش 250 میهمان را دارند.

البته با شرایط این روزها و شیوع ویروس کرونا انتخاب تالاری با ظرفیت 500 میهمان می تواند گزینه مناسبی برای میزبانیاز 100 تا 200 میهمان باشد. 

هزینه سالن های کوچک برای برگزاری مراسم کوچک چقدر است؟

 باغ عروسی کوچک با خدمات مجالس 

شما عروس و داماد عزیزی که دوست دارید با گرفتن یک جشن کوچک و خانوادگی زندگی مشترک خود را آغاز کنید می توانید با کمک و راهنمایی گرفتن از موسسات خدمات مجالس برای جشن عروسی خود برنامه ریزی کنید.

با انتخاب یک خدمات تشریفات مناسب هم استرس شما برای نحوه برگزاری جشن کمتر خواهد شد و هم با توجه به این مسئله که تعداد میهمان های شما جندان زیاد نیست رسیدگی به نحوه پذیرایی و میزبانی از میهمان ها نیز آسانتر می باشد.

انتخاب یک باغ کوچ و زیبا برای برگزاری جشن عروسی کوچک شما باعث صرفه جویی کردن در هزینه های ابتدای زندگی مشترک نیز می شود.

مراسم هایی که در باغ و تالار کوچک گرفته می شود

  • جشن عروسی (با تعداد مهمانان کم)
  • جشن عقد
  • جشن تولد
  • جشن نامزدی
  • جشن تعیین جنسیت
  • جشن پایان خدمت
  • ولیمه
  • بله برون
جشن ها و میهمانی هایی که در متن بالا به آن ها اشاره کرده ایم از جمله مواردی هستند که شما می توانید با تعداد میهمان های کمتر آن ها را در باغ یا تالارهای کوچک به بهترین شکل ممکن برگزار کنید.

همانطور که قبل تر هم عنوان کرده ایم انتخاب باغ عروسی کوچک برای عروسی با ظرفیت کم بهترین گزینه برای صرفه جویی در هزینه های شما می باشد.

مزیت انتخاب  باغ کوچک برای عروسی چیست؟
 
در نهایت اینکه 

با انتخاب باغ عروسی کوچک برای عروسی با ظرفیت کم یا انتخاب تالار کوچ و شیک برای میهمانی و جشن هایی که تعداد میهمان های آنها زیاد نیست باعث می شود شما بتوانید مدیریت بیشتر و بهتری بر نوع خدمت رسانی به مهمانان اعمال کنید.

خیلی راحت می توانید به تک تک میزهای میهمان های خود سر زده و از نحوه پذیرایی آن ها اطمینان بدست آورید.

ما، در banktalar.com سالن های مناسب مراسم های عقد، تولد، نامزدی و... را با بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت ها به شما ارائه داده ایم.

شما دوستان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com در ارتباط باشید.
 
 

نظرات

سلام من دنبال یه تالار باقیمانده هستم تعداد مهمان هم کم هست حدود ۸۰ تا ۱۰۰ نفر مراسم بعد ماه رمضون هست لطفا راهنمایی کنید

مهسا محمدی

سلام من برای تعداد مهمانان کم با ظرفیت 80 تا نهایتا 100 نفر مهمان در فضای باز ولی با امکانات کامل برای مرداد ماه میخوام لطفا" راهنمایی کنید

شیما عبادی

۱۰۰ نفر مهمان دارم برای ۲ ابان میخام

ارسال نظر جدید