بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت صفا جو
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

برگزاری جشن عروسی در ایام کرونا

درباره برگزاری جشن عروسی در ایام کرونا چیزی می دانید؟ شما هم از آن دسته زوج هایی هستید که به خاطر این ویروس نتوانسته اید جشن عروسی خود را آنگونه که دوست دارید برگزار کنید؟ با ما همراه باشید تا برایتان شرح دهیم در چنین شرایطی چگونه جشن زیبا و به یاد ماندنی برگزار کنید.

چگونگی برگزاری جشن عروسی در ایام کرونا

با پیدایش و همه گیر شدن ویروس کرونا در دنیا، نوع برگزاری مراسم ازدواج دیگر مانند قبل نخواهد بود و قطعاً با کمی خلاقیت و تغییر می توان مراسم و جشن عروسی را برگزار و به لذت زندگی مشترک و در کنار هم بودن رسید.

می شود گفت امروزه ویروس کرونا اولین چالش یک زندگی مشترک برای زوجین خواهد بود. حال اینکه زوج هایی که این چالش بزرگ و عالم گیر را چگونه مدیریت کنند و در کنار هم از این مشکل بزرگ عبور کنند شاید خود ، معیاری برای سنجش کیفیت یک زندگی متاهلی خواهد بود. پس به نظر شما برگزاری جشن عروسی در ایام کرونا چگونه امکان پذیر خواهد بود؟

اگر هدف برای برگزاری جشن عروسی چشم و هم چشمی باشد هیچ جایگزینی برای این مراسم وجود ندارد. اما اگر هدف از برگزاری مراسم عروسی برای کنار هم بودن اقوام و خانواده، گذران چند ساعتی شادی در کنار دوستان و دوست داران، قسمت خوشحالی خود با عزیزان باشد، حتماً راه هایی برای جایگزینی مراسم عروسی در دوران منحوس کرونا پیدا خواهد شد.

فقط کافی است با کمی هم فکری و تواضع با شریک زندگی، مشورت کرده و به یک راه حل خوب برای هر دو نفر رسید.

چگونگی برگزاری عروسی در ایام کرونا

جایگزینی برای برگزاری جشن عروسی در ایام کرونا

  • کارت دعوت عروسی دیجیتال، با مشورت با برخی از سایت ها می توانید کارت دعوت عروسی به صورت دیجیتال تهیه کنید و حتی دعوت ‌شوندگان می‌توانند به آنها پاسخ دهند. باید این را در نظر داشته باشید هم نوع رایگان این گونه کارت ‌ها موجود است و هم برخی تشریفات عروسی، خدمات کاملی را با دریافت هزینه ای ، در این مورد ارائه می‌کنند که از جمله آن امکان پخش عکس و پخش کلیپ فرمالیته و یا عروسی به همراه کارت دعوت دیجیتال خواهد بود.
  • از خدمات تشریفات عروسی که می توان نام برد، ارائه خدماتی مانند تهیه سفره عقد کوچک و پخش مراسم به صورت آنلاین خواهد بود.
  • به اشتراک گذاشتن شادی خود با دیگران امروزه از طریق پلتفرم های مختلفی امکان پذیر خواهد بود. یکی از اولین راه هایی که امروزه شاید به ذهن هر کسی برسد برگزاری مراسم عروسی بصورت آنلاین باشد. اما برگزاری تشریفات عروسی بصورت آنلاین چگونه می تواند لذت بخش تر و مفرح تر باشد؟ شاید آمار بالای خطر ابتلای مهمان های عروسی دلیل خوبی باشد برای برگزاری مراسم عروسی به سبک آنلاین. در توضیح برگزاری چنین مراسمی همین کافی است که می توانید تصور کنید تمام دوستان را با خیال راحت از نزدیک دیدار تازه خواهید کرد و در عین حال در کنار هم تشریفات عروسی را برگزار کرده و از یک شب خاطره انگیز لذت خواهید برد. فقط کافیست تغییر را بپذیرید.
  • اگر علاقه به برگزاری به مراسم خود در یک باغ را دارید می توانید همراه با نزدیکان خود برای برگزاری تشریفات عروسی از باغ تالارها  و فضای باز هم استفاده کرده و با برنامه ریزی با محل تشریفات خود حتی امکان پخش زنده مراسم عروسی را فراهم آورده و با دوستان و آشنایان سراسر دنیا به اشتراک بگذارید.
  • برای مراسم تشریفات عروسی آنلاین خود حتی می توانید طبق روال تشریفات عروسی سنتی، از دوستان بخواهید ساقدوش عروس و داماد شوند و تم مشخصی را رعایت کرده و در منزل خود  با پوشیدن لباس های رسمی در برگزاری آنلاین مراسم و تشریفات عروسی همراهی و کمک نمایند.
  • تشریفات عروسی می توانید پیدا کنید تا گیفت های مربوط به مراسم عروسی را تهیه و برای خانواده و دوستان، همراه با هدایا دلخواه جهت یادگاری ارسال کنند. هدایا می تواند شامل گیفت هایی مانند عکس های عروس و داماد، حتی دسته گلی ساده، و یا هر چیزی که قدرانی عروسی و داماد جهت حضور خانواده و دوستان به صورت آنلاین را نشان دهد.
جشن عروسی با تم کرونایی
  •  می توانید یک باغ تالار را اجاره کنید و در پارکینگ باغ تالار از مهمانان خود در حالیکه در اتومبیل های خود مستقر هستند با رعایت پروتکل های بهداشتی، به همراه موزیک و حتی به صرف شام و شیرینی پذیرایی کنید و یا یک قدم بیشتر و آن اینکه از مراسم خود لایو گرفته و در صفحه اینستاگرام خود که قبل تر برای مهمان مجازی معرفی کرده اید، قرار دهید و دوستان دور و نزدیک را در جشن عروسی خود شریک گردانید.
  • به سلامت عبور کردن از بیماری کرونا برای خود و خانواده قطعاً بسیار خوشایند و باید خدا را شاکر بود. پس برای یک سالگرد عقد و عروسی در سال آینده خود شروع به برنامه ریزی کنید. چرا که؟ سالگرد عقد با تشریفات عروسی همان گونه که همیشه دوست داشتید و برنامه ریزی کردید می تواند انجام شود. و
  • در این مدت زوج هایی بودند که مراسم عروسی خود را با شرایط طنز برگزار کردند، مثلا زوج پرستاری تشریفات عروسی خود را در کنار عکس اقوام و دوستان برگزار کردند. و با این کار به دوستان اعلام کردند که به یاد آنها بوده اند و در عین حال پیمان عشق با هم بسته اند. و اینجا می توان گفت که کار عشق هیچ وقت تعطیلی نداشته است. پس عاشق باشید.
  • قطعاً مشارکت در کار خیر و انسان دوستانه احساسی به خوبی حضور در یک مراسم جشن عروسی خواهد داد. پس شاید با شرکت در کار خیر مثل کمک به نیازمند، مریضی نیازمند و یا حتی اهداء و کاشت درخت در طبیعت بتوان این احساس شیرین و بی تکرار را همراه با همسر خود ابدی کرد.
نکات مهم برای برگزاری جشن عروسی در ایام کرونا

 در نهایت اینکه

در آخر باید گفت پیدایش ویروس کرونا که همه گیر بوده، یک اتفاق کاملاً جدید برای همه مردم دنیا رقم زده است، زندگی همه انسان های این کره خاکی دست خوش تغییرات عجیب و غریبی شده است که شاید این تغییرات و آثار آن طی سالیان بر زندگی ما انسان ها باقی بماند، برای برخی درد و اندوه و حسرت باقی گذاشته است، چه خوب است برای بقاء از ذات اجداد خود کمک جسته و برای گذر از این دوران منحوس تمام کوشش خود را کرده و با کمی تعقل و احساس مسئولیت نسبت به تمام هم نوعان خود، کمی لایف استایل زندگی شخصی خود را تغییر داده و در عین حال که احساس خوشبختی خود را با دوستان و خانواده جشن می گیریم در جهت شکست ویروس کرونا سهم خود را به این کره خاکی ادا کرده باشیم.

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید