بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل بزرگ ارم
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

باشگاه های تشریفات عروسی در تهران

تشریفات عروسی و نحوی اجرای آن از ملزومات هر عروسی به حساب می آید. مراسم عروسی برای خانواده داماد و به خصوص خانواده عروس از مراسم پر اهمیت محسوب می شود. این اهمیتِ بسیار بالا باعث شده مجموعه ای از ریزه کاری ها در تشریفات عروسی مورد موشکافی قرار بگیرد. به همین خاطر ما می خواهیم به معرفی باشگاه های تشریفات عروسی در تهران در این مقاله اشاره داشته باشیم.

در تشریفات عروسی و برگزاری آن موارد بسیاری مطرح است، از جمله بحثِ مادیات. در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی و همچنین شیوع ویروس کرونا شاید به جای آوردن تمام مراحل مراسم عروسی از جهاتی درست نباشد.

اما برای اجرای مراسم و رسم و رسوم ها راهکارهایی وجود دارد که با انجام آن ها هم می توان از ویروس کرونا در امان بود و همین که از لحاظ مالی، روی بودجه خودتان کنترل داشته باشید.

تشریفات عروسی چه مواردی را شامل می شود؟

همانطور که اشاره کردیم جشن عروسی یکی از به یادماندنی ترین مراسم در طول زندگی یک فرد محسوب می شود.

برای جشن عروسی خود لازم است تا از تشریفات عروسی استفاده بکنید، به این دلیل که سطح استرس شما به عنوان عروس یا داماد بسیار کاهش پیدا می کند و دچار سردرگمی نیز نمی شوید.

با به کار گیری از تشریفات عروسی دیگر لازم نیست تا برای اجرام تمام جزئیات مراسم عروسی وقت بگذارید و زمان خود را برای انجام کارهای مهم تر از دست بدهید.

بهترین نشریفات عروسی

پکیج تشریفات عروسی

در ادامه به مواردی اشاره می کنیم که در یک پکیج تشریفات عروسی شامل می شود:

 • گل آرایی
 • حریر آرایی برای مراسم عروسی
 • فیلمبرداری و عکاسی
 • انواع موزیک و دی جی
 • باغ عروسی
 • خدمات عروس و داماد
 • خدمات جانبی
 • چیدمان محلی عروسی و دکور
 • خدمات پذیرایی عروسی
این مواردی که شامل تشریفات عروسی می شود می تواند به انتخاب مشتری حذف شود و یا اینکه به انتخاب عروس و داماد به بعضی از موارد به صورت جدی تر و تخصصی تر پرداخته می شود و آیتم های دیگر در تشریفات عروسی کمرنگ تر از باقی موارد باشد.

هزینه تشریفات عروسی به چه صورتی است؟

معمولاً برای برگزاری مراسم خانواده ها مبالغی را برای هزینه در نظر می گیرند و سعی می کنند با توجه به بودجه مورد نظر خود مخارج عروسی را پرداخت بکنند.

خانواده ها با توجه به مبلغی که در نظر دارند و همچنین خدماتی که از یک تشریفات عروسی توقع دارند، پکیج های مورد نظر را خریداری می کنند.

با یک جستوجوی ساده در تهران و حتی اطراف شهر تهران می توانید تشریفات عرروسی مناسب با بودجه خود و حتی مناسب با شرایط فرهنگی خانواده خود پیدا بکنید.

قیمت باشگاه های تشریفات عروسی در تهران و مناطق اطراف تهران طبیعتاً یکسان نیست، پس نمی توان قیمت ثابتی برای تشریفات عروسی تعیین کرد.

قیمت تشریفات عروسی می تواند با توجه به موارد مختلفی تغییر کند، مانند: طراحی و دیزاین عروسی، نوع غذاها، تنوع در میوه یا شیرینی و غیره.

طبیعتاً هرچقدر که به این موارد بیشتر پرداخته شود، قیمت تشریفات عروسی نیز به فراخور آن افزایش یا کاهش پیدا می کند.

هزینه گل آرایی تشریفات عروسی


مؤسسات تشریفات عروسی چه وظایفی دارند؟

خوب است به این موارد توجه داشته باشید که مؤسسات برگزار کننده تشریفات عروسی، از لحظه ورود تا خروج مهمانان، مسئولیت آنان را برعهده دارند.
 
تشریفات عروسی قانوناً از آغاز تا انتهای مراسم عروسی را باید مدیریت کنند.
 
در ابتدای کار یک موسسه تشریفات عروسی موظف است تا یک باغ عروسی یا تالار عروسی را با توجه به بودجه عروس و داماد یا حتی با توجه به فصل برگزاری مراسم به آنان پیشنهاد کند.
 
تالار پذیرایی برای فصول سرد و با آب و هوای پاییزی مناسب تر است. برای نیمه دوم سال، یعنی در بهار و تابستان به دلیل آن که هوا مطلوب تر و حتی گرم تر می شود باغ تالارها طرفدار بیشتری پیدا می کند.
 
از وظایف مهم مراسم عروسی، پذیرایی و کترینگ عروسی است. تشریفات عروسی وظیفه دارند تا از میوه و شیرینی گرفته تا سرو غذا را با توجه به تمِ عروسی تهیه و تنظیم بکنند.

 کترینگ عروسی در تشریفات عروسی

کترینگ به معنای تدارک و طبخ غذا و آماده سازی نوشیدنی در مراسم مختلف است اما در ایران کلمه کترینگ بیشتر برای مراسم عروسی استفاده می شود.
 
به بیانی دیگر کترینگ، شکل جامع تری از خدمات عروسی است و شامل موارد بسیاری می شود که در یک مراسم عروسی بسیار حائز اهمیت است. کترینگِ عروسی شامل:
 • منو متنوع غذا و نوشیدنی
 • طراحی و دیزاین میز غذا
 • گل آرایی
 • شمع آرایی
 • حریر آرایی

مزایای استفاده از تشریفات عروسی چیست؟

باشگاه های تشریفات عروسی در تهران، برای برگزاری مراسم و ارائه خدمات خود باعث سهولت در بسیاری از کارهای مراسم عروسی می شوند، از جمله:
 
 1. ایمنی و سالمی غذا: تشریفات عروسی این اطمینان را به شما می دهد که غذا هم از کیفیت و هم از کمیت قابل قبولی برخودار است.
 2. برنامه ریزی درست و منطقی: زمان مناسب برای سرو غذا و نحوه پذیرایی درست از مهمانان از اصول تشریفات عروسی باشگاه ها است.
 3. برگزاری مراسم با توجه به سقف هزینه شما: شما قادر هستید از بین منوهای غذا، آن لیستی از غذا را تهیه کنید که با بودجه شما سازگار است و از باقی بودجه خود به نحوی دیگر استفاده بکنید.
 4. انتخاب مکان عروسی: باشگاه های تشریفات عروسی با مشاوره درست می توانند با توجه به شرایط آب و هوایی و همچنین موارد دیگر، بهترین مکان را برای مراسم عروسی شما پیشنهاد بکنند.
 5. ارئه منو سفارشی: شما حتی قادر هستید در منوی غذای خود با توجه به سلیقه و ذائقه مشتریان تغییر ایجاد بکنید.
انتخاب تشریفات عروسی در تهران


معرفی باشگاه های تشریفات عروسی در تهران

در ادامه به معرفی لوکس ترین و با کیفیت ترین باشگاه های تشریفات عروسی در تهران می پردازیم:
 
 • تالار مجلل دانیال 
 • تالار تشریفاتی ژابیز
 • تالار تشریفاتی رویال پالاس
 • تشریفات عروسی تهران ودینگ
 • تشریفات عروسی ساسان
 • تشریفات لیلی و مجنون
 • تشریفات عروسی ژان پيِر

تالار مجلل دانیال

تالار مجلل دانیال از مجلل ترین باشگاه های ارئه تشریفات عروسی است و سبک طراحی این باشگاه تشریفاتی به مانند کاخ ورسای در فرانسه می ماند و اگر علاقه دارید تا مراسم عروسی خود را در یک تالار یا باغ تالار مجلل اجرا کنید، تالار مجلل دانیال گزینه بسیار مناسبی می تواند باشد.
تالار مجلل دانیال در سمت شهرک غرب و سعادت آباد قرار دارد.

تالار تشریفاتی ژابیز

این تالار در خیابان دولت قرار دارد و از دیگر تالارهای لوکس تهران به حساب می باشد. ظرفیتی حدوداً 500 نفر دارد و از نظر دکوراسیون و نورپردازی از تالارهای لاکچری محسوب میشود.

تالار تشریفاتی رویال پالاس

از دیگر سالن های لوکس عروسی، رویال پالاس می باشد که دکوری منحصر به فرد دارد و سنگ کاری های این سالن به سبک اروپاییان است. این تالار در فهرست 20 تالار برتر در تهران شناخته می شود.

تشریفات عروسی تهران ودینگ

این باشگاه از جمله مواردی است که با 22 سال سابقه و تجربه توانسته است برگزار کننده مراسم های عروسی بسیار زیادی باشد.
تشریفات ودینگ با دار بودن کادر متخصص و مجرب این اطمینان را به شما می دهد که با آسودگی خاطر می توانید کارهای مربوط به جشن خود را به آن ها بسارید.

تشریفات عروسی ساسان

مدیریت این موسسه با آقای ساسان نسیم میباشد که نزدیک به دو دهه می شود که در زمینه برگزاری جشن های بزرگ همچون جشن عروسی فعالیت دارند.

تشریفات عروسی ساسان دارای باغ لوکس، سالن ها و عمارت های بسیار زیبایی می باشد.

تشریفات لیلی و مجنون

دارای به روزترین و لوکس ترین اکسسوری ها، تجهیزات دیزاین، پذیرایی مطابق با سلیقه و انتخاب عروس و داماد، افتخار میزبانی از شما و میهمانان محترمتان را دارا می باشد.

تشریفات عروسی ژان پيِر

یکی از بینظیرترین باشگاه تشریفات عروسی در تهران، تشریفات عروسی ژان پیر می باشد که هم در تهران و هم در کرج فعالیت دارد. این تشریفات عروسی دارای ویژگی های زیر می باشد
 1. این موسسه دارای باغ اختصاصی در لواسان می باشد.
 2. آشپزخانه صنعتی که تشریفات زان پیر دارد با سرو انواع غذاهای ایرانی و بین المللی آماده پذیرایی از میهمان های شما می باشند.
 3. تیم مجرب عکاسی و فیلمبرداری به همراه آتلیه اختصاصی برای عروس و داماد
 4. استفاده از میزو صتدلی و ظروف لوکس و زیبا
 5. برگزار کننده مراسم عروسی به بهترین شکل ممکن طبق خواسته شما
 
 مجلل ترین تشریفات عروسی
 
در نهایت اینکه 
 
با انتخاب یک باشگاه تشریفات عروسی مطابق بودجه خود می توانید شبی به یاد ماندنی را برای خود و عزیرانتان رقم بزنید. برای آشنایی بیشتر باشگاه های تشریفات عروسی در تهران با ما از طریق سایت banktalar.com در ارتباط باشید.
 
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید