بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی قصر وصال
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

چگونه یک مراسم عروسی شیک برگزار کنیم؟

این روزها با وجود ویروس کرونا بسیاری از زوج ها برگزاری جشن عروسی خود را به تعویق انداخته اند و برخی دیگر کلا از برگزاری جشن عروسی منصرف شده اند. در این بین هستند افرادی که دوست دارند یک جشن مختصر هم که شده برای خاطره سازی خود برگزار کنند. به نظر شما در شرایط فعلی چگونه یک مراسم عروسی شیک برگزار کنیم؟

برگزاری جشن عروسی

یکی از مراسم هایی که تقریبا همه مردم یکبار در زندگی خود آن را تجربه کرده اند جشن عروسی می باشد.

این تجربه شیرین به همه این جرات را می دهد که برای اطرافیان خود بتوانند از تجربه و دانشی که در این زمینه بدست آورده اند کمک کرده و راهنمایی های لازم را به آن ها ارائه دهند تا در روز عروسی خود با مشکلی مواجه نشوند.

برگزاری جشن عروسی برای همه زوج ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشدو می توان گفت یکی از موارد بسیار استرس زا در میان زوج ها می باشد که دغدغه فکری آن ها این است که چگونه یک مراسم عروسی شیک برگزار کنیم؟

تیم بانک تالار قصد دارد در مقاله امروز شما زوج های عزیز را راهنمایی کند تا بتوانید با توجه به هر آنچه که برایتان شرح داده می شود بتوانید بهترین جشن عروسی که دوست دارید را برگزار کنید.

نکات مهم برای برگزاری عروسی

چگونه یک مراسم عروسی شیک برگزار کنیم؟

از موارد مهمی که شما به عنوان عروسی و داماد در شب عروسیتان باید به آن توجه زیادی داشته باشید نحوه برخورد با میهمان ها و رفتار شما می باشد.

درست است که شما قبل از شب عروسی کلی کارهای کوچک و بزرگ داشته اید و دغدغه های زیادی ذهن شما را چه قبل از عروسی و چه همان شب به خود مشغول کرده است اما این مسئله دلیل بر این نمی شود که با میهمان های خود رفتار نامناسبی داشته باشید.

علاوه بر آنچه که در این بخش از مقاله برایتان شرح داده ایم موارد مختلف زیاد دیگری هم وجود دارند که به شما در برگزاری جشن عروسی شیک و مجلل بسیار کمک خواهند کرد که در ادامه اشاره ای هم به آنها کرده ایم.

نکات جشن عروسی

از مهم ترین مواردی که در جشن عروسی خود باید به آن توجه داشته باشید نکات مربوط به جشن عروسی می باشد.

در سال های دور تقریبا زمان پدر و مادرهای ما برگزاری جشن عروسی خیلی ساده و آسان برگزار می شد و دغدغه هایی که امروز زوج های جوان برای برگزاری جشن عروسی خود با آنها مواجه هشتند وجود نداشت.

امروزه به خاطر چشم و هم چشم ها و تجمل گرایی هایی که وجود دارد این مسئله کمی سخت و دشوار شده است. به همین خاطر است که کسب اطلاعات درباره نحوه برگزاری عروسی نیازمند دانستن یک سری نکات مهم می باشد.

برای برگزاری جشن عروسی شیک و مجلل شما باید هزاران کار مختلف انجام دهید. انجام کارهای مربوط به عروسی خود نیازمند زمان زیاد می باشد که بسیاری از عروس و دامادها آن را ندارند و به همین خاطر ترجیح می دهند که صفر تا صد کارهای مربوط به جشن عروسی خود را به موسسات مربوط به تشریفات عروسی بسپارند.

مهم ترین نکته برای برگزاری جشن عروسی

لیست کارهای قبل از مراسم عروسی

  1.  مشخص کردن بودجه 
  2. خرید حلقه و سرویس 
  3. خرید آینه و شمعدان 
  4. محضر خانه
  5. انتخاب سفره عقد
  6. مشخص کردن تعداد میهمان ها
  7. انتخاب تالار مناسب

مشخص کردن بودجه

اولین نکته که به شما کمک کند که بهتر و راحتر پاسخ این سوال را چگونه یک مراسم عروسی شیک برگزار کنیم؟ بدست آورید این است که بدانید برای جشن عروسی خود چه مقدار می خواهید هزینه کنید.

دوست دارید عروسی شاهانه بگیرید و هزینه های آن برایتان اهمیت ندارد یا اینکه متناسب با بودجه ای که در اختیار دارید می خواهید یک جشن عروسی شیک و به یادماندنی برگزار کنید.

بنابراین باید این مسئله را در نظر داشته باشد تا بتوانید برای بقیه کارهای مربوط به جشن عروسی خود برنامه ریزی و اقدام کنید.

خرید حلقه و سرویس

برخی از عروس خانم ها و آقا دامادها دوست دارند که حلقه و سرویس طلای خود را آماده خریداری کنند. یعنی به بازار رفته و از میان مدل های مختلفی که می بینند گزینه ای که بیشتر مورد پسندشان واقع شده است را انتخاب کنند.

برخی دیگر ترجیح می دهند که طلای خود را بسازند. یعنی مدلی را انتخاب می کنند و از سازندگان طلا می خواهند متناسب با بودجه ای که در اختیار دارند حلقه یا سرویس طلای آن ها را برایشان آماده کنند.

اینکه شما بخواهید حلقه و سرویس طلایتان را آماده خریداری کنید و یا آن ها را بسازید کاملا سلیقه ای می باشد.

نکته مهم یکه در این بین باید به آن توجه داشته باشید همان نکته ای است که در ابتدا به آن اشاره کرده ایم . بودجه ای که برای برگزاری جشن عروسی و کارهای مربوط به عروسی کنار گذاشته اید.

نکات مهم برای جشن عروسی

خرید آینه و شمعدان 

یکی دیگر از کارهایی که قبل از برگزاری جشن عروس باید انجام دهید انتخاب و خرید آینه و شمعدان می باشد که باز هم این مسئله کاملا سلیقه ای است.
 
برخی دوست دارند آینه و شمعدان کوچک و سبک در منزل خود داشته باشند و برخی سبک های سلطنتنی و سنگین را بیشتر ترجیح می دهند.
 

محضر خانه

از میان کارهای مربوط به جشن عروسی انتخاب محضر برای جشن عقد می باشد. البته این گزینه مربوط به آن دسته از عروس و دامادهایی است که جشن عقد و عروسی جداگانه ای دارند و گرنه این روزها کمتر پیش می آید که شما بخواهید جشن عقد و عروسی را به صورت جداگانه برگزار کنید. 
 
معمولا بیشتر تالارهای عروی دارای اتاق عقد مجزا می باشند و شما به طور همزمان می توانید جشن عقد و عروسی را برگزار کنید. اینگونه برای برگزاری این دو جشن تنها یک هزینه پرداخت خواهید کرد.
 

انتخاب سفره عقد

شما عروس و دامادهای عزیز که می خواهید جشن عروسی را همزمان با جشن عقد در تالار انتخابی خود برگزار کنید از میان منوهای سفره عقد باید یک گزینه که بیشتر از آن خوشتان آمدهاست را انتخاب کنید.
 
به این نکته توجه داشته باشید که هزینه اتاق عقد و سفره عقد جدا از هزینه عروسی می باشد. 
 
از آنجایی که سفره عقد یکی از مواردی است که بدون شک عروس خانم ها مدت ها قبل از جشن عروسی به آن فکر ده اند و برای انتخاب و نحوه چیدمان آن برنامه ریز کرده اند بنابراین باید در نظر داشته باشید که چه سبک سفره عقدی بیشتر مد نظرتان می باشد سفره عقد کلاسیک یا سفره عقد مدرن؟!
 
برای اینکه بتوانید یک سفره عقد مناسب و نزدیک به سلیقه خود انتخاب کنید پیشنهاد می کنیم که حتما با چند مرکز سفره عقد که در این زمینه تجربه لازم را دارند مشورت کنید.
 

بهترین سفره عقد

مشخص کردن تعداد میهمان ها

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که باید برای برگزاری جشن عروسی خود به آن توجه داشته باید و به شما در رسیدن به این سوال چگونه یک مراسم عروسی شیک برگزار کنیم؟ کمک می کند، مشخص کردن تعداد میهمان هایی است که قرار است در جشن عروسی شما حضور داشته باشند.

تعداد میهمان ها هم در انتخاب تالار و هم در هزینه مربوط به جشن عروسی بسیار تاثیر گذار می باشد. بنابراین قبل از هرگونه اقدامی ابتدا لیستی از میهمان های خود آماده کنید و با توجه به بودجه و هزینه ای که در اختیار دارید به سراغ سایر کارهای مربوط به جشن عروسی خودباشید.

انتخاب تالار مناسب

آخرین و مهم ترین کاری که برای برگزاری جشن عروسی شیک و مجلل باید به آن توجه داشته باشید. انتخاب تالار مناسب است.
تالاری که هم گنجایش و ظرفیت پذیرایی از میهمان های شما را داشته باشد و هم با بودجه ای که شما در نظر گرفته اید همخوانی لازم را داشته باشد.

چگونه مراسم عروسی شیک بگیریم

در نهایت اینکه

امید است توانسته بایشم با موارد عنوان شده در این مقاله به شما کمک کنیم تا بهتر و راحتر بتوانید جشن عروسی خود را برگزار کنید و با توجه به موارد عنوان شده در این مقاله پاسخ خود را درباره اینکه چگونه یک مراسم عروسی شیک برگزار کنیم؟ گرفته باشید.

مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com با شما در ارتباط هستند و به تمام سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما پاسخ خواهند داد.
 
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید