بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل شایان ورامین
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار عمارت یاسین
مجموعه باغ تالارهای ترانه
تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار مروارید چیتگر
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

گل آرایی برای تشریفات عروسی

برای برگزاری  یک جشن عروسی شیک و به یاد ماندنی باید چه موارد و کارهایی را در نظر داشت تا در بهتر شدن جشن به شما کمک کنند؟ یکی از موارد، گل آرایی تشریفات عروسی می باشد. از دسته گل عروس گرفته تا تزئین میز پذیرایی از میهمان ها.

گل های زیبا برای گل آرایی تشریفات عروسی

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که برای جشن عروسی خود زیباترین گل آرایی را داشته باشید؟ برای اینکه رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید باید چه نکاتی را در نظر داشته باشید؟

بدون شک گل ها یکی از زیباترین، رنگارنگ ترین و به یادماندنی ترین قسمت های عروسی هستند. گل آرایی مراسم عروسی یک حس عاشقانه و تجمل گرایانه را به فضای برگزاری جشن شما می دهد.

اما نکته مهم این است که هزینه گل آرایی برای تشریفات عروسی چقدر می باشد؟ و برای این کار باید چقدر بودجه در نظر داشته باشید؟

هزینه متوسط گل های عروسی چقدر است؟

خب با توجه به نوع گلی که شما برای گل آرایی مراسم عروسی خود انتخاب می کنید بدون شک هزینه می تواند متغییر باشد.

اما به صورت تقریبی می توان گفت که هزینه متوسط گل آرایی تشریفات عروسی چیزی بین 3.000.000 تا 5.000.000 تومان می باشد.
 
شاید این مبلغ در نگاه اول خیلی زیاد باشد اما باید در نظر داشته باشید که شما برای چه کارهایی می خواهید از گل های طبیعی استفاده کنید.


قیمت و هزینه گل آرایی دسته گل عروس و ساقدوش ها


قیمت گل های عروسی چقدر است؟

در متن بالا به قیمت تقریبی که باید برای گل آرایی جشن عروسی خود در نظر داشته باشید اشاره کرده ایم. در ادامه می خواهیم قیمت گل ها برای خدمات مختلف را شرح دهیم.
  1. دسته گل عروس
  2. دسته گل ساقدوش های عروس
  3. دکوراسیونمراسم و پذیرایی

دسته گل عروس

برای دسته گل عروسی باید چیزی بین 500.000 تا 2.000.000 تومان را در نظر داشته باشید. این هزینه با توجه به نوع گلی که عروس خانم ها برای دسته گل خود انتخاب می کنند متغییر می باشد.

برخی از عروس خانم ها به جای دسته گل دوست دارند از دستبند های گل برای جشن عروسی خود استفاده کنند که بدون شک هزینه آن ها کمتر از دسته گل می باشد. برخی دیگر هم ترجیحمی دهند که از گل های مصنوعی برای تزئین دسته گل خود استفاده کنند که طبعا هزینه کمتری خواهد داشت.

دسته گل ساقدوش عروس

پیشنهاد می کنیم برای دسته گل هایی که برای ساقدوش های خود می خواهید انتخاب کنید تقریبا بین 250.000 تا 1.000.000 تومان را رد نظر داشته باشید.

اگر شما دوست دارید که از دوستان خود به عنوان ساقدوش دعوت کنید که از ساعات ابتدایی روز عروسی همراه شما باشند و نقش ساقدوش را برای شما ایفا کنند پس باید برای آن ها نیز دسته گل مناسب و شبیه به هم را تهیه کنید. نیاز نیست که برای دسته گل ساقدوش های خود از گل های گران قیمت استفاده کنید.

همچنین هزینه عنوان شده درباره دسته گل ساقدوش ها هم باز به نوع گل و طبیعی یا مصنوعی بودن آن ها بستگی دارد.
 

هزینه گل آرایی تشریفات عروسی


دکوراسیون مراسم و پذیرایی

برای دکوراسیون مراسم، مکان برگزاری جشن عروسی تاثیر بسیار زیادی دارد. اگر بخواهید عروسی خود را در تالار برگزار کنید معمولا برای دکوراسیون از گل های مصنوعی استفاده می شود البته این موضوع سلیقه ای است و بسته به نظر شما میتوان از گل های طبیعی نیز استفاده کرد.

اگر بخواهید برای تزئین میز میهمان ها، جایگاه عروس و داماد، از گل های طبیعی استفاده کنید باید هزینه زیادی را در نظر داشته باشید. چرا که افرادی که در زمینه تشریفات عروسی فعالیت دارند با توجه به بودجه ای که شما برای گل آرایی مراسم در نظر گرفته اید گل های مناسب را انتخاب می کنند. اندازه محل برگزاری و تعداد میزها را هم باید در نظر داشته باشید.

مواردی که روی هزینه گل آرایی تاثیر دارند

قبل تر به این موضوع اشاره کرده ایم که هزینه گل آرایی تشریفات عروسی متغییر می باشد و نمیتوان یک قیمت مشخص را برای آن عنوان کرد. اما می توان این هزینه را به درستی مدیریت کرد.

موارد مختلفی وجود دارند که می توانند به کاهش یا افزایش هزینه گل آرایی تاثیر بگذارند و این شما هستید که به عنوان عروس و داماد باید این مسئله را مدیریت کنید تا بودجه اضافه ای پرداخت نکنید. مواردی که بر هزینه گل آرایی تشریفات عروسی تاثیر زیادی دارند عبارتند از:
 
  • مکان برگزاری جشن عروسی
خب، این امرکاملا طبیعی است که اگر شما در یک تالار سرپوشیده بخواهید جشن عروسی خود را برگزار کنید برای تزئین و دکوراسیون تالار به تعداد بیشتری گل نیاز دارید. حتی در برخی از مواقع برای دکوراسیون میز پذیرایی از میهمانها نیز از گل های غیر طبیعی می توانید استفاده کنید.

اما اگر خواستار برگزاری جشن عروسی در باغ تالار هستید چون فضا کاملا باز است استفاده از گل های زیبا کمتر نیاز می باشد. زیرا که فضای سبز و طبیعی باغ خود یک دکوراسیون کاملا زنده و طبیعی می باشد. 
  • تاریخ عروسی شما
اینکه شما بخواهید در چه فصلی از سال چشن عروسی خود را برگزار کنید میتواند بر هزینه گل آرایی تشریفات نیز تاثیر داشته باشد.

در زمستان یک سری گل های زیبا وجود دارند که شما میتوانید برای دسته گل و دیزاین سالن عروسی خود از آن ها استفاده کنید و در بهار و تابستان از یک سری گل های زیبا که هریک دارای قیمت های مختلفی می باشند.
  • سبک عروسی
 برخی از طرح های گل با سبک های خاص عروسی بهتر از سایرین مطابقت دارند.

اگر در یک سالن مجلل پر زرق و برق عروسی خود را برگزار می کنید، ممکن است گل آفتابگردان و گل مروارید خیلی نامناسب به نظر برسند.

پس با راهنمایی گرفتن از افرادی که در زمینه طراحی و دکوراسیون های مربوط به جشن عروسی تجربه و داشن لازم را دارند می توانید مناسب ترین گل ها را انتخاب کنید. 

 کمترین هزینه برای گل آرایی تشریفات عروسی
 
در نهایت اینکه
 
برای صرفه جویی کردن در هزینه های مربوط به گل آرایی تشریفات عروسی مواردی که در این مقاله برایتان شرح داده شده است می تواند به شما کمک کند تا هم بهترین گل آرایی را داشته باشید و هم با کمترین هزینه از گل های زیبا و جذاب برای دیزاین و دکوراسیون مکان عروسی خود استفاده کنید.
 
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید