بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی قصر وصال
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل شایان ورامین
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار مجلل مهر و ماه
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

چطور عروسی کم خرج تری بگیریم؟

این روزها با شرایط اقتصادی که وجود دارد بسیاری از زوج های جوان هستند که برای برگزاری جشن عروسی خود دچار دغدغه و استرس شده اند و مدام از خود می پرسند که چطور عروسی کم خرج بگیریم؟

خب، شرایط این روزها به گونه ای است که نمی توان برای هزینه های مربوط به جشن عروسی قیمت مشخصی را تعیین کرد. اما می توان با یک مدیریت و برنامه ریزی درست کاری کرد که از هزینه های اضافه کم کرده و با کمترین هزینه یک عروسی زیبا و مجلل برگزار کنید.

برگزاری عروسی با کمترین هزینه

همیشه لازم نیست که برای جشن عروسی به سراغ هزینه های سنگین بروید. برخی مواقع می توانید با کمترین هزینه هم یک جشن مجلل و شیک برگزار کنید. 

بارها شاهد بوده ایم که زوج های بسیاری جشن عروسی خود را به دلایل مختلف از جمله بالا بودن هزینه تالار و تشریفات عروسی کنسل کرده اند. اما اگر این زوج های جوان می دانستند که با انجام دادن چه کارهایی میتوانند خیلی ساده پاسخ سوال خود را مبنی بر اینکه چطور عروسی کم خرج بگیریم؟ را بدست آورند بدون شک هرگز برگزاری جشن بهترین شب زندگی خود را کنسل نمی کردند.

چطور عروسی کم هزینه بگیریم؟

چطور عروسی کم خرج تری بگیریم؟

ما امروز در این مقاله می خواهیم به شما چند راه معرفی کنیم که با توجه به آن ها می توانید از خرج های اضافه برای جشن عروسی خود کم کرده و خیلی راحت به پاسخ این سوال که چطور عروسی کم خرج بگیریم؟ برسید.

راه هایی که به شما در کم کردن هزینه عروسی کمک زیادی می کنند شامل موارد زیر می باشند.

  • برای برگزری جشن عروسی وام با کارمزد کم بگیرید
  • در انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی از خود انعطاف به خرج دهید
  • قانع باشید
  • از امکاناتی که در منزل دارید استفاده کنید
  • وسواس به خرج ندهید
  • برای انتخاب ماشین عروسی سختگیر نباشید

برای برگزری جشن عروسی وام با کارمزد کم بگیرید

طبیعتا خرج های مربوط به جشن عروسی بسیار سنگین می باشد و ممکن است که همه زوج ها از پس این مخارج بر نیاند. بنابراین گرفتن وام هایی که کارمزد کم دارند گزینه مناسبی است.
گرفتن وام ازدواج از گزینه هایی است که می تواند کمک بسیار زیادی به شما در برگزاری جشن عروسی کند.
شاید شما دوست نداشته باشید که در ابتدای زندگی مشترک زیر بار قسط و قرض بروید اما نگران نباشید. با جمع کردن هدیه های عروسی می توانید بخشی از وام را پرداخت کنید.

اولین قدم در برنامه ریزی عروسی

در انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی از خود انعطاف به خرج دهید

یکی از مهم ترین کارهایی که برای برگزاری جشن عروسی باید در نظر داشته باشید انتخاب مکان مناسب می باشد. خب، حتما نیازی نیست که شما به دنبال تالار، باغ تالار مجلل و لوکس باشید که هزینه های بالایی دارند. همینکه بتوانید با بودجه ای که در اختیار دارید مناسب ترین گزینه را بری برگزاری جشن عروسی خود انتخاب کنید کافی است.
البته این بدان معنی نیست که هر تالاری را که دیدید انتخاب کنید. گزینه های مختلف مد نظرتان را از هر لحاظ با هم مقایسه کنید و از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب کنید.

قانع باشید

دست از چشم و هم چشمی بردارید و قانع باشید. انتخاب ساده ترین چیزها می تواند در خرج عروسی به شما کمک کند. تمام تمرکز خود را روی وسایل لوکس و گران  قیمت نگذارید.
مثلا: دوخت لباس عروس شاید گزینه ای باشد که خرج اضافه برای شما به همراه دارد اما با اجاره کردن شیک ترین لباس عروس می توانید این هزینه را کم کنید.
پس تا جایی که امکان دارد از وسایل شیک اما قیمت مناسب استفاده کنید تا بهترین شب زندگیتان خیلی بهتر و با آسودگی خاطر بیشتری برگزار شود.

برای برگزاری جشن عروسی وام با کمترین باز پرداخت بگیرید

از امکاناتی که در منزل دارید استفاده کنید

اگر در شهری سکونت دارید که از زیبایی های محلی برخوردار می باشد می توانید از آن ها برای برگزاری جشن عروسی خود استفاده کنید. برای مثال: اگر در شهرهای ساحلی سکونت دارید می توانید کنار ساحل یا در باغ های محلی جشن خود را برگزار کنید.

وسواس به خرج ندهید

حساسیت بیش از اندازه در کارهای مربوط به عروسی، فقط شما را خسته خواهد کرد و هیچ فایده دیگری هم ندارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم که وسواس بیش از حد را کنار بگذارید.
حتما واجب نیست که شما در مجلل ترین باغ یا تالار جشن عروسی خود را برگزار کنید. اگر خانه حیاط دار دارید که  گنجایش پذیرایی از میهمان های شما را دارد می توانید از آن به عنوان مکانی برای برگزاری جشن خود استفاده کنید.
اینگونه در هزینه های جشن عروسی هم صرفه جویی کرده اید.

برای انتخاب ماشین عروسی سختگیر نباشید

چه اشکالی دارد که ماشین خودتان را برای جشن عروسی آماده کنید؟ حتما نیاز است که هزینه ای بابت انتخاب ماشین های مدل بالا پرداخت کنید؟
استفاده از ماشین های مدل بالا و لوکس تنها برای شما هزینه های اضافی به همراه خواهند داشت. پیشنهاد ما به شما این است که به جای انتخاب ماشین های لوکس و مدل بالا که هزینه زیادی دارند از ماشین خود به عنوان ماشین عروس استفاده کنید.
 
 با توجه به بودجه خود ماشین عروس انتخاب کنید
 
در نهایت اینکه
 
ما تمام سعی خود را کردیم که در banktalar.com هر آنچه که میتواند به شما کمک کند تا در هزینه عروسی خود صرفه جویی کنید و بهتر متوجه شوید که چطور عروسی کم خرج تری بگیریم؟ را عنوان کنیم.
امید است که با شرح دادن موارد معرفی شده در این مقاله توانسته باشیم به شما کمک کنیم تا با هزینه کمتر یک جشن عروسی شیک و به یاد ماندنی را برگزار کنید.
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید