بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی سهیل
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

مراسم عروسی در زمستان و تشریفات آن

حتما برای شما هم پیش آمده که در روزهای سرد زمستانی به عروس دوست یا اقوام دعوت شده باشید. شاید برایتان این سوال هم پیش آمده است که برگزاری مراسم عروسی در زمستان و تشریفات آن چه فرقی با عروسی های سایر فصل های سال باید داشته باشد.

برگزاری عروسی در زمستان

یکی از مهمترین رویدادها که در زندگی هر کس رخ می دهد برگزاری جشن عروسی می باشد و همه دوست دارند که این شب یکی از به یادماندنی ترین شب های زندگیشان باشد.

به همین خاطر برای برگزاری این جشن نیاز به کسب اطلاعاتی درباره نحوه برگزاری و کارهای مریوط به جشن عروسی دارید. 

جشن عروسی را همه به نوعی تجربه کرده اید اما اینکه برگزاری جشن عروسی برای خودتان تنها یکبار اتفاق خواهد افتاد و حس بسیار خوبی می باشد. 

پس تصمیم گرفتن برای اینکه جشن عروسیتان را در روزهای بهاری و تابستانی برگزار کنید یا دلتان میخواهد عروس و داماد پاییز و زمستان باشید کاملا سلیقه ای است.

برگزاری مراسم عروسی در زمستان تشریفات خاص خود را دارا می باشد و باید به موارد زیادی توجه داشته باشید. یکی از مهمترین مواردی که برای برگزاری چشن عروسی زمستانی باید در نظر داشته باشید انتخاب یک مکان مناسب همچون تالار یا باغ تالار سرپوشیده می باشد.

اما اگر می خواهید که برگزاری جشن عروسی خود را در زمستان بر عهده تشریفات عروسی بگذارید حتما از سرپوشیده بودن محل برگزاری جشن و دارا بودن سیستم گرمایشی آن اطمینان کامل را بدست آورید.

انتخاب تشریفات عروسی برای زمستان

عروسی در زمستان و تشریفات آن

ابتدا به این مسئله اشاره کردیم که برگزاری جشن عروسی در روزهای زمستانی سختی ها و دشواری های خاص خود را دارد. یکی از سختی ها این است که اگر شما در فضای باز جشن عروسیتان را برگزار کنید سرما موجب آزار میهمان ها خواهد شد و آنطور که باید از جشن عروسی شما لذت نخواهند برد.

برگزاری عروسی در زمستان و تشریفات آن کمی خاص و تعجب آور می باشد زیرا که شما باید همه جوانب را در نظر داشته باشید و هر کاری که لازم است را انجام دهید تا میهمان هایتان لذت بسیاری از جشن شما ببرند.

در کنار سختی هایی که عروسی های زمستانی داردند جذابیت و زیبایی خاصی هم دارند. تم سفیدی که به دلیلی بارش برف در این فصل وجود دارد زیبایی خاصی را در این شب خاطره انگیز ایجاد خواهد کرد.

مهم ترین تشریفات مراسم عروسی در زمستان

اگر شما هم از آن دسته عروس و دامادهایی هستید که دوست دارید در زمستان جشن عروسیتان را برگزار کنید باید به فکر تشریفاتی که برای فصل زمستان مناسب هستند باشید. چرا که عروسی شما متمایز و جدا از سایر مراسمات است و باید در این فصل خاص، مراسم نیز خاص باشد.

از مهمترین مواردی که باید برای برگزاری مراسم عروسی در زمستان به آن ها توجه داشته باشید عبارتند از:

  1. دکوراسیون سال پذیرایی
  2. سیستم گرمایشی
  3. تم لباس عروس
  4. نحوه پذیرایی از میهمان ها
انتخاب بهنرین تشریفات عروسی در زمستان

دکوراسیون سالن و پذیرایی

در زمستان به دلیلی اینکه سرما، ممکن است باعث آزار میهمان ها شود پس بهتر است که به دنبال تالار یا باغ تالار سرپوشیده باشید و برای دیزاین داخلی سالن از رنگ های گرم استفاده کنید.

شمع آرایی سالن پذیرایی برای جشن عروسی در زمستان جذابیت خاصی به مراسم شما خواهد داد. 

سیستم گرمایشی

اصلی ترین و مهم ترین مسئله برای برگزاری مراسم عروسی در زمستان و تشریفات آن باید در نظر داشته باشید مجهز بودن تالار یا باغ تالار انتخابی به سیستم های گرمایشی می باشد. پس قبل از بستن قرار داد حتما روی این نکته مهم دقت زیادی داشته باشید. 

تم لباس عروس

زیبایی جشن های زمستانی این است که می توانید به طور طبیعی از تم زیبا و جذابی برخوردار باشید. برگزار عروسی در فضاهای باز که با برف پوشیده شده اند می تواند خاطره بسیار دلنشینی را برای شما به ارمغان آورد.

خب عروس خانم های عزیز که میخواهید یک لباس عروس زیبا در شب عروسیتان داشته باشید به دنبال پالتو یا کت های کوتاه خزدار باشید که بتوانید روی لباس عروس خود استفاده کنید. استفاده از پالتو یا کت های خزدار زیبایی صد چندانی به لباس عروس شما می دهند.

نحوه پذیرایی از میهمان ها

برای پذیرایی از مهمانان می توانید از پکیج های پذیرایی داغ مانند: شیرکاکائوی داغ، انواع دمنوش، چای، قهوه استفاده کنید و همچنین برای پکیج شام حتما از سوپ یا آش استفاده نمایید.

مراسن عروسی در زمستان و تشریفات آن

در نهایت اینکه 

اگر شما هم به فکر مراسم عروسی در زمستان و تشریفات آن هستید حتما قبل از هر تصمیم نهایی جوانب کار را مورد ارزیابی و بررسی قرار دهید و با دانش کافی برای جشن عروسی زمستانی آماده شوید.

انتخاب تالار یا باغ تالار سرپوشیده یا مجهز به سیستم گرمایشی مناسب مهم ترین مسئله ای است که باید به آن توجه داشته باشید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید