بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل بزرگ ارم
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار عمارت یاسین
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

نکات مهم برای تشریفات عروسی در فضای باز

شما عروس و دامادهایی که قصد دارید در فضای باز جشن عروسی خود را برگزار کنید و به دنبال تشریفات عروسی هستید که برای شما این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. باید بدانید که قبل از هر تصمیمی نیز است که درباره نکات مهم برای تشریفات عروسی در فضای باز بشتر بدانید.

نکات مهم تشریفات عروسی در فضای باز

خوب در ابتدا به این مسئله اشاره کردیم که اگر قصد دارید در فضاهای باز جشن عروسی خود را برگزار کنید نیاز است که کمی درباره نکات مهم برای تشریفات عروسی در فضای باز نیز بدانید. در ادامه ما سعی کرده ایم آنچه که برای برگزاری جشن در فضای باز دارای اهمیت می باشد را برای شما عروس و دامادهای عزیز شرح دهیم تا با مطالعه و در نظر گرفتن آن ها بتوانید بهترین شب زندگی خود را به یک شب به یاد ماندنی و خاطر ه انگیز برای خود و میهمان هایتان تبدیل کنید.

مواردی که شمابرای برگزاری جشن عروسی در فضای باز نیاز است که در نظر داشته باشید عبارتند از:

  1. اطمینان پیدا کردن از راحتی میهمان هایتان 
  2. جایگزین کردن یک برنامه دیگر
  3. در نظر داشتن بادهای ناگهانی
  4. اطمینان پیدا کنید که صدای شما در جمعیت به خوبی شنیده می شود
  5. موجودات و حشرات مزاحم را در نظر داشته باشید
  6. انتخاب چیدمان و طراحی مناسب برای فضای باز مراسم
  7. فراموش نکردن میهمان ها

خب شاید برایتان جای سوال باشد که اصلا مواردی که در متن بالا به آن ها اشاره شده است چقدر می توانند در شرایط برگزاری جشن عروسی شما در فضای باز تاثیر داشته باشند و یا اینکه این موارد برایتان خنده دار باشند. به همین خاطر در ادامه درباره هر یک از موارد عنوان شده توضیحات مختصری آورده شده است.

 چطور در فضای باز عروسی مجلل برگزار کنیم

اطمینان پیدا کردن از راحتی میهمان هایتان 

یکی از مواردی که برای روز عروسی باید در نظر داشته باشید شرایط آب و هوایی در آن روز می باشد. اگر در زمستان می خواهید جشن عروسیتان را برگزار کنید باید به فکر نوشیدنی های گرم و وسایل گرمایشی مناسب برای راحتی میهمان ها باشید و بلعکس اگر در روزهای گرم تابستان قصد دارید در یک فضای باز جشن عروسی خود را برگزار کنید باید نوشیدنی خنک و سیستم سرمایشی مناسبی را انتخاب کنید.

جایگزین کردن یک برنامه دیگر

زمانیکه شما تصمیم میگیرید که جشن عروسیتان را در فضای باز برگزار کنید باید تمام جوانب را به خوبی بررسی و ارزیابی کنید و همیشه یک راه حل یا برنامه جایگزین را در نظر بگیرید. فرض را بر این بگیرد که هر لحظه امکان دارد که باران بگیرید در چنین شرایطی باید چه کار کنید؟

پس باید به فکر یک مکان سرپوشیده نیز باشید تا در چنین شرایطی میهمان های خود را به داخل آن دعوت کنید. بنابراین در نظر داشته باشید که اگر قرار است صفر تا صد کارهای مربوط به جشن عروسی شما را یک موسسه تشریفات عروسی انجام دهد حتما در قرار داد ذکر کنید که باغ یا تالاری که انتخاب می کنند دارای سالن های سرپوشیده نیز باشند.

در نظر داشتن بادهای ناگهانی

برگزاری جشن عروسی توسط تشریفات عروسی در فضای باز این احتمال وجود دارد که شما دچار وزش بادهای ناگهانی شوید که این مسئله می تواند مشکلاتی را با خود به همراه داشته باشند. بنابراین باید در انتخاب لباس خود دقت کنید و با آرایشگرتان صحبت کنید که به علت برگزاری مراسم در فضای باز آرایشگر سر و صورت شما را با دقت بیشتری انجام دهد.

خدمات تشریفات عروسی برای برگزاری مراسم در فضای باز

اطمینان پیدا کنید که صدای شما در جمعیت به خوبی شنیده می شود

برخی از عروس و دامادها دوست دارند که مراسم عقد خود را همزمان با جشن عروسی برگزار کنند. بنابراین اگر شما هم جزء آن دسته از عروس و دامادها هستید که می خواهید جشن عقد خود را در فضای باز برگزار کنید و می خواهید در زمان برگزاری مراسم عقد صدای شما را تمام میهمان ها بشنوند نیاز به یک سیستم صوتی دارید که کمک کند تا حوصله میهمان های شما سر نرود.

موجودات و حشرات مزاحم را در نظر داشته باشید

برگزاری مراسم عروسی علاوه بر زیبایی هایی که دارد مشکلات و دردسرهای خاص خود را نیز دارا می باشد. یکی از مشکلاتی که در عروسی های فضای باز ممکن است به وجود بیاید. وجود حشرات ریز و مزاحم می باشد. بنابراین اگر دوست دارید که در تمام ساعات برگزاری جشن از شر پشه و مگس در امان باشید حتما از شمع یا اسپری های دور کننده این حشرات استفاده کنید.

انتخاب چیدمان و طراحی مناسب برای فضای باز مراسم

برای طراحی فضای باز مکان برگزاری جشن حتما دکور و محوطه میزبانی از میهمان ها را به گونه ای طراحی کنید که نور آفتاب آن ها را اذیت نکند. دقت داشته باشید که این مورد حتما باید روز قبل از برگزاری جشن عروسی بررسی شود.

فراموش نکردن میهمان ها

برای اینکه به میهمان های خود نشان دهید که حضور آن ها در جشن شما چقدر اهمیت دارید باید هواستان به آن ها و پذیرایی مناسب آن ها نیز باشد. از نوشیدنی های مناسب فصل همراه با میوه های فصل از آن ها پذیرایی کنید.

نکات مهم برای تشریفات عروسی در فضای باز
در نهایت برای برگزاری جشن با شکوه

آنچه که درباره نکات مهم برای تشریفات عروسی در فضای باز می بایست بدانید را در این مقاله برایتان شرح داده ایم. امید است که توانسته باشیم با در اختیار قرار دادن این مطالب به شما کمک کنیم تا بهترین و درست ترین تصمیم را برای برگزاری جشن عروسی خود بگیرید و بهترین شب زندگیتان را به یک روز خاطره انگیز تبدیل کنید.

پیشنهادات، انتقادات و سوالات خود را با ما از طریق سایت banktalar.com در میان بگذارید مشاوران و همکاران ما به شما کمک خواهند کرد تا صفر تا صد کارهای مربوط  به مراسم عروسی را به خوبی انجام دهید.

 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید