بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل بزرگ ارم
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

هزینه تالار عروسی

مراسم عروسی جز ویژه ‌ترین و همچنین به یاد ماندنی ‌ترین مراسمی می باشد که برای آغاز رسمی رابطه بین دو خانواده عروس و داماد برگزار می گردد. می بایست برای برگزاری یک مراسم خاص به هزینه تالار عروسی نیز توجه ویژه ای کرد. به این علت که بیشتر عروس و دامادها حساسیت بسیار زیادی بر روی همه جزییات برگزاری این مراسم دارند.

به همین خاطر نیاز است که با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید و با در نظر گرفتن خواسته هایتان از یک تالار عروسی به دنبال گزینه مورد نظرتان باشید.

بودجه مراسم عروسی

بودجه در مراسم عروسی جز نکته های حایز اهمیت به حساب می آید که می بایست قیمت تالار عروسی تان را با توجه به بودجه خود مشخص نمایید.
متناسب با بودجه ای که برای تالار عروسی خود در نظر دارید، خواهید توانست خدمات و همچنین تالار مورد نظرتان را انتخاب کنید و به برنامه ریزی درست برای مجلس عروسی نیز بپردازید.
 این کار را می توانید با مشاوره گرفتن از موسساتی که در این زمینه تجربه دارند  انجام دهید و نسبت به میزان بودجه خود مکان مناسبی را برای برگزاری جشن عروسیتان انتخاب کنید که با توجه به آن بتوانید تجربه بهترین مراسم را داشته باشید.

انتخاب تالار عروسی زیبا و شیک

قیمت تالارعروسی

خدماتی که تالارهای عروسی ارائه میدهند هر چقدر زیباتر و همچنین بی نقص تر باشد، یک شب رویایی برای عروس و داماد به وجود خواهد آورد.
بنابراین برای برگزاری یک جشن به یادماندنی باید در انتخاب تالار مورد نظر خود دقت بسیاری داشته باشید.
بررسی قیمت تالار عروسی که مد نظر شما می باشد و مقایسه آن ها با سایر گزینه هایی که پیش رو دارید می تواند به شما در یک انتخاب خوب کمک کرده و همچنین هزینه های شما را کمتر کند.
پس فراموش نکنید که اگر هزینه تالار عروسی برای شما اهمیت زیادی دارد و به دنبال گزینه ای هستید که با بودجه شما همخوانی داشته باشد نیاز است که قبل از هر گونه اقدامی مشخص کنید که از تالار مورد نظر خود چه انتظاراتی دارید.
کیفیت برگزاری مراسم عروسی می ‌تواند متفاوت باشد که بستگی به سلیقه برگزار کنندگان و همچنین انتخاب مکان آن نیز دارد.

نکات مهم برای انتخاب تالار عروسی

 • ظرفیت
 • داشتن پارکینگ
 • محل مخصوص عکس گرفتن
 • کیفیت غذا
 • نحوه برخورد پرسنل
 • دسترسی آسان برای میهمان ها و عروس وداماد
 • دکوراسیون و تزئینات داخلی و بیرونی تالار
 • امکانات پذیرایی

نکات مهم برای انتخاب دکوراسیون تالار

انتخاب تالار عروسی

یک تالار عروسی مناسب می بایست خصوصیات متفاوتی نیز داشته باشد.
 1. نخستین ویژگی یک تالار عروسی خوب، ارائه خدمات با کیفیت و همچنین تشریفات عروسی ویژه نسبت به هزینه برگزار کنندگان خواهد بود.
 2. نکته دیگری که در انتخاب تالار عروسی دارای حائز اهمیت می باشد، موقعیت و دسترسی آن در بهترین نقطه شهر خواهد بود.
 3. محل برگزاری مراسم عروسی می بایست به نحوی باشد که مهمانان برای پیدا نمودن آنجا دچار مشکل نشوند.ترافیک امری است که اکثر میزبانان و مهمانان آن را مد نظر دارند، سعی نمایید تالار عروسی را در مکانی انتخاب نمایید که ترافیک کمتری داشته باشد.
 4. نکته بعدی ظرفیت تالار عروسی می باشد. می بایست تالاری را انتخاب کنید که با تعداد مهمانان شما نیز متناسب بوده و نه بیش از حد بزرگ و نه بیش از اندازه کوچک باشد. زیرا این موضوع در فیلمبرداری و همچنین نوع پذیرایی بسیار مهم است. 

پس سعی کنید بهترین تالار را برای مراسم عروسی خود انتخاب کنید.

هزینه تالار عروسی
درنهایت برای هزینه تالار عروسی
اگر در شرایط فعلی می خواهید تنها یک جشن به یادماندنی برگزار کنید و می خواهید تنها تعداد محدودی از دوستان و آشنایان خود را درحدود 150 نفر دعوت کنید باید به دنبال تالار عروسی باشید که ظرفیت پذیرایی از 300 میهمان را دارا باشد تا بخوبی پرتوکول های بهداشتی و فاصله اجتماعی در آن رعایت شود.
این مسئله تاثیر مهمی در انتخاب تالار عروسی مد نظر شما دارد. شما به دنبال یک تالار شیک و مجلل هستید اما میخواهید که تمام مواردی که باید به خاطر شیوع ویروس کرونا رعایت شود را نیز در نظر داشته باشید.
شاید این مسئله بر قیمت تالار عروسی امتخابی شما هم تاثیر بگذارد. چرا که تالار میزبان 300 میهمان در روزهای عادی می باشد اما با شرایط فعلی تنها 150 نفر را می تواند پذیرایی کند و این یعنی هزینه افزایش پیدا خواهد کرد.
در حقیقت شما هزینه میزبانی از 300 میهمان را شاید لازم باشد پرداخت کنید.
بنابراین به خاطر داشته باشید اصلی ترین نکته ای که در انتخاب تالار عروسی وجود دارد، موضوع هزینه تالار عروسی و همچنین تعداد مهمانانی می باشد که قصد دعوت آن ها را دارید.
 

نظرات

میتونم بدونم هزینه جشن عروسی ساده با دونوع غذا و نوشابه و سالاد برای ۲۰۰ نفر چند درمیاد ؟ و هزینه تشریفات دیگر سالن

قیمت تالار با ۳۰۰ مهمان ویک نوع غذا و نوشابه چند میشه

باسلام قیمت تالار 300 تامهپان ویک نوع غدا ونوشابه چند میشه لطفا جواب بدیم

مرتض رضای
ارسال نظر جدید