بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل بزرگ ارم
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت یاسین
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

چرا از تشریفات عروسی استفاده کنیم؟

به خوبی این موضوع را می دانیم که برگزاری مراسم عروسی با روش های مختلف صورت میگیرد. مثلا برگزاری جشن های کوچک با تشریفات مجالس یا در تالارهای کوچک صورت میگیرد. اما سوال اصلی اینجاست که چرا از تشریفات عروسی استفاده کنیم؟

تشریفات عروسی چیست ؟

تشریفات عروسی عبارتند از مجموعه ای از کارها که عروس و دامادها برای، برگزاری جشن عروسی خود انجام می دهند این کارها می تواند شامل موارد زیر باشد.

 • اجاره باغ و سالن عروسی
 • انتخاب آتلیه
 • انتخاب آرایشگاه 
 • تهیه میوه و شیرینی
 • تهیه شام
 • و...

برگزاری جشن عروسی نیاز به انجام کارهای بسیار زیادی می باشد که خب طبیعی است عروس خانم ها و آقا دامادها تجربه کافی را در این زمینه ندارند بنابراین باید از ارفرادی که در این زمینه تجربه دارند راهنمایی و مشورت بگیرند.

تشریفات عروسی موسسه و مجوعه ای است که می تواند در زمینه برگزاری جشن های بزرگ همچون جشن عروسی به شما عروس و دامادها کمک و راهنمایی برساند.

نکات مهم و موثر برای انتخاب بهترین تشریفات عروسی در تهران

وظیفه تشریفات عروسی برای برگزاری جشن عروسی

 1. مدیریت کردن نحوه پذیرایی و سرویس دهی به میهمان ها
 2. مدیریت  نظارت دقیق بر میز پذیرایی میهمان ها
 3. مدیریت درست بر نظافت و پذیرایی
 4. هماهنگی در دیزاین و طراحی
 5. مدیریت کردن پرسنل آشپزخانه و افرادی که مسئولیت تهیه غذا را بر عهده دارند
 6. مدیریت سیستم سرو شام عروسی
 7. چک کردن سیستم گرمایش و سرمایش 

دلیل استفاده از تشریفات عروسی

تمامی مواردی که در مطلب بالا به آن ها اشاره کردیم شاید شما را کمی به پاسخ سوالتان درباره اینکه چرا از تشریفات عروسی استفاده کنیم؟ نزدیک کرده باشد.
اما شاید دلیل اصلی اغلب عروس و دامادها این باشد که با خیال آسوده می توانند تمامی کارهای مربوط به جشن عروسی خود را به این موسسات سپرده و خودشان به سراغ سایر کارهایی که به آسانی از عهده انجام آن ها بر می آیند بپردازند و دیگر استرس انتخاب تالار را نداشته باشند.
 

انتخاب مناسب ترین تشریفات عروسی با بودجه ای که دارید

مشکلاتی که با انتخاب تشریفات ممکن است به وجود آید؟

خب تا به اینجا متوجه شدید که چرا از تشریفات عروسی استفاده کنیم؟ اما با توجه به تمام مواردی که با انتخاب تشریفات عروسی به شما کمک خواهند کرد تا با استرس کمتری به سراغ انجام سایر کارهای مربوط به جشن عروسی خود بپردازید یک سری معایب و مشکلاتی هم وجود دارد که اگر تشریفات مورد نظر خود را به درستی انتخاب نکنید ممکن است برای شما به وجود بیاید این مشکلات عبارتند از:
 • عدم مدیریت صحیح
 • بی کیفیت بودن غذای عروسی
 • ناهماهنگی میان پرسنل پذیرایی

انتخاب بهترین تیم تشریفات عروسی

تیم تشریفاتی وظیفه برگزاری صفر تا صد مراسم شما را بر عهده خواهند گرفت.بنابراین داشتن اطلاعات و شناخت کافی درباره تیم تشریفاتی که انتخاب کرده اید از اهمت زیادی برخوردار می باشد.
برای اینکه بدانید چطور بهترین تشریفات عروسی را انتخاب کنید. سری به گوگل زده و با سرچ نام تشریفات مورد نظر خود به راحتی به سایت آن دسترسی پیدا کنید. شما می توانید با مشاهده تصاویر و سابقه ای که از تشریفات مورد نظر در سایت ذکر شده است کمی آن را مورد ارزیابی و بررسی قرار دهید و سپس به سراغ دیدگاه ها ونظراتی بروید که در سایت مندرج شده اند.

زمانیکه نظرات سایر عروس و دامادهایی که در تشریفات انتخابی شما جشن خود را برگزار کرده اند مطالعه کنید و از سابقه فعالیت آن اطلاعات لازم را بدست آورید تصمیم گیری برایتان آسان تر خواهد شد.

 یکی دیگر از مواردی که در انتخاب تشریفات عروسی باید در نظر داشته باشید این است که بدانید یک تیم تشریفات خاص و خوب باید بتواند نیازهای روز را برآورده کند. تیم تشریفاتی باید خالق خلاقیت باشد یعنی برای برگزاری جشن های عروسی مختلف ایده های زیادی داشته باشد تا بتواند با تنوع دادن به خدمات خود مشتریان بیشتری را جذب نماید.

برای بستن قرار داد با تشریفاتی که انتخاب کرده اید مجوز کسب آن را حتما چک کنید تا بعد ها برایتان مشکلی به وجود نیاید.
دقت داشته باشید که فاکتورها دارای سربرگ تشریفاتی باشند که شما با آن ها قرار داد بسته اید.
 

چرا تشریفات عروسی انتخاب کنیم؟

جمع بندی

امید است که توانسته باشیم پاسخ این سوال که چرا از تشریفات عروسی استفاده کنیم؟ را به گونه عنوان کرده باشیم که شک و شبه ای برای شما عروس و دامادهای عزیز باقی نمانده باشد.

شما می توانید در صورتیکه هرگونه سوال، انتقاد و یا حتی پیشنهادی دارید با ما، در سایت BANKTALAR.COM در میان بگذارید. همکاران ما به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید برای برگزاری جشن عروسی خود بهترین و مناسب ترین مکان را(تالار، باغ تالار، تشریفات عروسی) انتخاب کنید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید