بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجلل مهر و ماه
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

اولین تالار پذیرایی که می بینید را رزرو نکنید

اگر شما هم جزء تازه عروس و دامادهایی هستید که برای برگزاری جشن عروسی خود به دنبال مکان مناسب جهت برگزاری جشن عرسی می باشید پیشنهاد می کنیم که اولین تالار پذیرایی که می بینید را رزرو نکنید. حتما می پرسید که چرا؟ با ما، در بانک تالار همراه باشید تا بیشتر درباره این مسئله صحبت کنیم.

یکی از لذت بخش ترین اتفاق هایی که در زندگی هر شخصی می تواند رخ دهد برگزاری جشن عروسی و شروع زندگی مشترک کسانی است که به آن ها علاقه زیادی دارد. خب ما، در اینجا از شما یک سوال داریم و آن هم این است که برای آغاز یک زندگی مشترک و برگزاری جشن عروسی چه کارهایی لازم است که صورت گیرد؟ 

حتما شما هم متوجه شده اید که این روزها کمتر افرادی هستند که برای برگزاری جشن عروسی به سراغ خانه پدری بروند و بخواهند سنت های قدیم را اجرا کنند و با برگزاری یک جشن ساده و شیک در خانه های حیاط دار زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

البته این کار این روزها کاملا طبیعی است چرا که متراژ خانه ها آنقدرها هم بزرگ نیست که بتوان تعداد زیادی میهمان را در خود جای داده و پذیرای آن ها بود. به همین خاطر نیاز به انتخاب یک مکان بزرگتر و مناسب تر می باشد.

انتخاب بهترین تالار پذیرایی در تهران

انتخاب تالار پذیرایی

اینکه شما از میان گزینه هایی که برای برگزاری جشن عروسی خود پیش رو دارید به سراغ کدام گزینه بروید کاملا سلیقه ای است.

برخی عروس و دامادها دوست دارند که در باغ تالار جشن عروسی خود را برگزار کنند، برخی دیگر تالار پذیرایی ترجیح می دهند و عده ای هم هستند که دوست دارند صفر تا صد کارهای مربوط به جشن عروسیشان را به تشریفات عروسی واگذار کنند.

نکته بسار مهمی که برای انتخاب هر یک از این گزینه های نامبرده وجود دارد این است که شما باید درباره هر یک از آنها قبل از انتخاب تحقیقات لازم را انجام دهید تا بتوانید جشن عروسی خود را آنطور که دوست دارید برگزار کنید.

برای همین هم در ابتدای مقاله امروز به این موضوع اشاره کردیم که اولین تالار پذیرایی که می بینید را رزرو نکنید.

به خاطر داشته باشید که با عجله و بدون صرف زمان نمی توانید مکان مناسبی را برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب کنید.

اولین تالار پذیرایی را انتخاب نکنید

تا به اینجا برایتان شرح دادیم که برای انتخاب تالار پذیرایی چه باید بکنید و چه نکات مهمی را باید در نظر داشته باشید.

حال میخواهیم به سراغ بحث اصلی این مقاله یعنی" اولین تالار پذیرایی که می بینید را رزرو نکنید" برویم و بگوییم که چرا بر این مسئله تاکید داریم.

وسواس نشان دادن زیاد درباره هر مسئله ای چندان هم خوب نیست اما بی تفاوت بودن از آن نیز بدتر است. ما نمی گوییم که برای انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی خود تمام تالارهای عروسی و باغ تالارها را مورد ارزیابی قرار دهید.

نه، پیشنهاد و توصیه ما به شما این است که در ابتدا مشخص کنید در کدام منطقه از تهران به دنبال تالار عروسی هستید، بعد از اینکه محدوده و منطقه مورد نظرتان را انتخاب کردید به سراغ تهیه لیست تالارهایی بروید در آن منطقه فعالیت دارند.

لیست تالارهای انتخابی را روبروی خود قرار دهید و بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید را هم در نظر بگیرید. سپس با توجه به خدماتی که هر یک از تالارها برای برگزای جشن عروسی ارائه می دهند گزینه ای را انتخاب کنید که با خواسته ها و بودجه شما همخوانی دارد.

بدین صورت دیگر نه زمان خود را بیهوده تلف کرده اید و نه با دیدن اولین گزینه تسلیم شده اید. به خاطر داشته باشید که همیشه اولین انتخاب ها نمی توانند بهترین انتخاب باشند.

پس پیشنهاد ما این است که برای انتخاب تالار برگزاری جشن عروس خود کمی بیشتر وسواس به خرج دهید تا بعدها از انتخاب خود پشیمان نشوید.

بهترین طراحی تالار پذیرایی

نکات مهم برای انتخاب تالار  پذیرایی

خوشبختانه همه عروس و دامادهایی که در صدد انجام کارهای مربوط به جشن عروسی خود می باشند بارها در مراسم های مختلف شرکت کرده اند و جشن های عروسی بسیار زیادی را در اطراف خود مشاهده کرده اند و حتما تا حدودی با آنچه که باید برای انتخاب تالار پذیرایی یا هر مکان دیگری که قصد برگزاری جشن عروسی خود را دارند اطلاعاتی داشته باشند.

روی صحبت ما بیشتر با کسانی است که در این زمینه هیچگونه اطلاعاتی ندارند. البته ناگفته نماند که آنچه ما، در بانک تالار برایتان شرح می دهیم می تواند به شما دوستان عزیزی هم که در این زمینه تا حدودی اطلاعات دارید کمک بسیار زیادی کند.

در راستای اینکه اولین تالار پذیرایی که می بینید را رزرو نکنید می خواهیم به چند نکته مهم اشاره داشته باشیم تا شما را بیشتر متوجه این مسئله کنیم.

مهم ترین موارد برای انتخاب تالار پذیرایی یا هر مکان دیگری جهت برگزاری عروسی نیاز است بدانید عبارتند از:

  • ظرفیت تالار مورد نظر( قبل از انتخاب تالار حتما لیست میهمان های خود را فراهم کنید تا مشخص شود که شما در شب عروسیتان میزبان چند نفر می باشید و اینکه آیا تالار مورد نظر شما گنجایش میهمان های شما را دارد یا خیر؟)
  • موقعیت مکانی و جغرافیایی تالار را باید در نظر داشته باشید چرا که این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد هم برای شما که میزبان هستید و هم برای میهمان هایی که قرار است در بزرگترین شب زندگیتان با شما همراه باشند.
  • برای انتخاب تالار عروسی زمان زیادی را باید در نظر داشته باشید و نباید انتخاب و رزرو آن را به روزهای آخر موکول کنید زیرا در این صورت مجبور هستید با عجله تصمیم بگیرید و این احتمال وجود دارد که تالار انتخابی آنچه که شما می خواستید نباشد.
  • نحوه برخورد و نوع خدمات تالار و پرسنل آن نیز بسیار مهم می باشد که باید آن را نیز در نظر بگیرید.
  • کیفیت و استفاده از مواد اولیه برای شام عروسی را نیز فراموش نکنید
  • طراحی و دکوراسیون داخلی و محوطه خروجی تالار نیز مهم است( بهتر است که دکوراسیون و طراحی زیاد قدیمی نباشد)
  • نورپردازی تالار هم برای میهمان ها و هم برای گروه فیلمبرداری اهمیت زیادی دارد. همچنین در بهتر و با کیفیت بودن عکس و فیلم شما نیز تاثیر می گذارد.
  • داشتن پارکینگ برای خودرو میهمان های خود را فراموش نکنید.

چرا اولین تالار پذیرایی که میبینیم را رزرو نکنیم؟

چرا نباید اولین تالار پذیرایی که می بینیم رزرو کنیم؟

با توجه به نکات و مواردی که در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم بدون شک تا به اینجا باید متوجه این مسئله شده باشید که علت انتخاب نکردن اولین تالاری که می بینید برای جشن عروسی چیست؟

اما برای اینکه بهتر متوجه این مسئله شوید باید بگوییم، علت اینکه می گوییم اولین تالار پذیرایی که می بینید را رزرو نکنید به دلایل مختلف بسیار زیادی می باشد.

ممکن است شما اولین تالاری که میبینید از هر لحاظ مناسب باشد و دقیقا همان چیزی باشد که شما دوست دارید.

اما این احتمال هم بسیار زیاد می باشد که با دیدن تالار دوم نظر شما کاملا برگشته و شما از رزرو کردن تالار اول کاملا پشیمان شوید.

پیشنهاد و توصیه ما به شما عزیزان این است که اگر می خواهید هرگز از انتخاب تالاری که کرده اید پشیمان نشوید بهترین کار این است که:

  1. اولا با رزرو کردن تالار عروسی خود دیگر به سراغ تالارهای دیگر نروید
  2. دوما از میان گزینه هایی که نظر شما را جلب کرده اند و مناسب با بودجه و سلیقه شما می باشند بهترین گزینه ها را کاندید کرده و از میان آن ها مجدد تعداد دیگری که نزدیکتر به سلیقه شما می باشند را انتخاب کنید.

دقت داشته باشید انتخاب تالار، باغ تالار، موسسات تشریفات عروسی و مکان برگزاری جشن عروسی از میان هزاران گزینه ای که وجود دارد کار چندان آسان و راحت نمی باشد.

بنابراین باید این کار را در چند مرحله مختلف و در دسته بندی های مختلف انجام دهید.

جمع بندی

در نهایت به این نکته نیز اشاره خواهیم کرد که شاید با دیدن اولین تالار تصمیم خود را بگیرید و همان گزینه را بهترین گزینه برای برگزاری جشن عروسی خود بدانید اما فراموش نکنید که تالارهای بسیار دیگری هم وجود دارند که شاید خدمات آن ها بهتر از گزینه انتخابی شما باشد.

فراموش نکنید که شما تنها یکبار قرار است که بزرگترین شب زندگیتان را به بهترین شکل ممکن جشن بگیرید و آنچه که در رویاهای خود داشته اید را به واقعیت تبدیل کنید.

پس قبل از هر تصمیمی نکات مهم برای انتخاب تالار را در نظر داشته باشید و با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید تالار عروسی خود را انتخاب کنید. بار دیگر یادآوری می کنیم که اولین تالار پذیرایی که می بینید را رزرو نکنید چرا که وسواس به خرج دادن در این یک مورد می تواند به نفع شما باشد.
 
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید