بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت صفا جو
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

قیمت بهترین تالار پذیرایی

شب عروسی یکی از به یاد ماندنی ترین شب های زندگی هر زوجی به شمار می رود و به همین دلیل خوب است که بهترین اتفاقات و لحظه ها در این شب زیبا و خاطره انگیز اتفاق بیفتد و برای همیشه ثبت شود. اما برای برگزار شدن یک مراسم خوب و دلخواهتان لازم است که تالار عروسی را متناسب با بودجه و امکاناتی که میخواهید، انتخاب کنید. قیمت بهترین تالار پذیرایی، بستگی به شرایط، موقعیت جغرافیایی و میزان هزینه ای که قصد دارید انتخاب کنید بستگی دارد.

به همین منظور ما در این مقاله مهم ترین نکاتی که لازم است قبل از پیدا کردن تالار مورد نظر خود، بدانید را برایتان توضیح داده ایم. قیمت تالار و باغ عروسی نیز به همراه تورم و گران شدن وسایل و کلیه اجناسی که در یک مراسم به کار می رود، افزایش پیدا کرده است. 

در ادامه مواردی که در تعیین هزینه های یک مهمانی یا یک جشن عروسی خوب، تاثیر دارند را به طور کامل برایتان توضیح داده ایم که اگر یک تالار تمامی این شرایط را دارا باشد، شما می توانید با آسودگی خاطر یک جشن و شب به یادموندنی را برگزار کنید.

بهترین تالار پذیرایی

اهمیت رزرو تالار پذیرایی 

متاسفانه امروزه به دلیل گران شدن خانه و حتی ساختمان های شهر تهران، بسیاری از افرادی برای برگزار کردن مراسم های مختلف مانند تولد، عروسی، عقد و ...به دلیل نبود فضای کافی در محیط خانه و واحدهای کوچک آپارتمانی، مجبور به رزرو کردن تالارهای پذیرایی می شوند. 

مراسم های عروسی به دلیل زیاد بودن تعداد میهمان ها، نیاز بیشتری به تالارهای پذیرایی دارند و بنابراین بهتر است که زمان کافی برای گشتن به دنبال تالار، باغ تالار و حتی موسسات تشریفات عروسی با قیمت و امکانات مناسب بگذارید.

یکی از بزرگ ترین مشکلات زوج های جوان در ابتدای شروع زندگی، هزینه های بالای خرج و مخارج عروسی است که بسیاری از جوان ها با بودجه کم با مبالغ بالای تالارها مواجه می شوند. 

ویژگی هایی تالار پذیرایی خوب

یک تالار پذیرایی خوب و جذاب دارای ویژگی ها و خدماتی است که اگر هر سالن یا باغ آن ها را داشته باشد، یک سالن خوب و مناسب به شمار می رود. 

 1. اول از همه لازم است که تالاری را انتخاب کنید که در دسترس همه مهمان ها باشد تا بتوانند به راحتی و در زمان مشخص در تالار حضور یابند. 
  همچنین بهتر است که تالار یا باغی که انتخاب می کنید با آرایشگاه عروس یا مکانی که قصد عکاسی دارید، فاصله مناسبی داشته باشد تا درگیر ترافیک و شلوغی شهر نشوید.

 2. ظرفیت تالار از دیگر نکات مهم و معیارهایی است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید.
  زیرا ممکن است شما بهترین تالار را با بیشترین خدمات و امکانات رزرو کنید اما حجم سالن به قدر کافی بزرگ نباشد و یا برعکس، تالار پذیرایی بیش از اندازه بزرگ باشد و تعداد مهمانان شما کم باشد.

 3. تالاری را انتخاب کنید که حتما فضایی را جهت پارک اتوموبیل ها در نظر گرفته باشد.
  تصور کنید مهمان ها از مکان های مختلف و حتی اطراف شهر به مراسم شما می آیند و باید دقایق طولانی را به دنبال جای پارک بگردند و یا مسافت های زیادی را با کفش های پاشنه دار طی کنند که موجب اذیت و آزار آن ها می شود.

 4. سالنی را انتخاب کنید که هم میز و صندلی های زیبا و شیکی دارد و هم از نظر کیفیت و راحتی آن ها را حتما امتحان کنید.
  زیرا مهمان ها قرار است ساعت های طولانی را بر روی صندلی بنشینند، پس میزان تهویه هوا، کولر یا حتی رادیاتورها را برای فصول سرد چک کنید.

 5. برخی فکر می کنند که بررسی کردن سرویس های بهداشتی باعث کسر شانشان می شود، اما بهتر است حتما تعداد سرویس ها را چک کنید و مطمئن شوید که در سرویس بهداشتی، تهویه مناسب هوا وجود داشته باشد. مایع دستشویی و دستمال خشک کن را نیز بررسی کنید. 

هزینه تالار پذیرایی در تهران

خدمات تالار و باغ پذیرایی

 • بهتر است قبل از انتخاب یک سالن پذیرایی، غذای تالار پذیرایی را از قبل از روز عروسی خود تست کنید و در مورد کیفیت و نحوه ارائه آن اطمینان حاصل کنید تا در روز موعود اشتباه و مشکلی پیش نیاید.

 • نحوه پوشش پرسنل تالار نیز از نکات مهم دیگر است، نظافت و نحوه برخورد آن ها با مهمانان را بررسی کنید تا بحث و مجادله ای در روز عروسی رخ ندهد.
 • نوع سرویس دهی پرسنل نیز از اهمیت زیادی برخوردار است، به این صورت نباشد که یک میز برای مدت طولانی نباید بدون میوه و شیرینی خالی بماند و میزهای دیگ مدام چک شوند. 
 • کیفیت ظروفی که در پذیرایی از مهمانان استفاده می کنند نیز مهم است پس از ظروف پلاستیکی حدالامکان استفاده نکنید. 
 • در مورد سلف سرویس و ارائه غذاها، از قبل تحقیق و بررسی لازم را انجام بدهید تا مطمئن شوید غذا برای مهمانانی که دیر تر به سالن حضور می یابند به میزان کافی وجود داشته باشد. 
 • اگر تزئینات خاصی برای جایگاه عروس و داماد و میزی که قرار است بر روی آن غذا سرو شود، مد نظر دارید بهتر است با مدیریت آن را مطرح کنید.
 • برای برخی از زوج های جوان نورپردازی از موارد و خدمات مهم به شمار می رود، بنابراین حتما سالن را از قبل بررسی کنید که هنگام رقص مهمان ها، رقص عروس و داماد و در زمان فیلمبرداری به مشکلی برنخورید. 
 • حتما دستگاه های نورپردازی را از قبل تست و امتحان کنید و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل نمایید.

سیستم گرمایشی و سرمایشی تالار پذیرایی

یکی دیگر از مواردی که قیمت رزرو یک سالن یا باغ را تعیین می کند، دارا بودن سیستم های سرمایشی و گرمایشی در فصول مختلف می باشد. مخصوصا برای شهرهای جنوبی یا شمالی کشور، اگر سیستم تهویه هوا به میزان کافی وجود نداشته باشند ممکن است لحظات و ساعات سخت و آزار دهنده ای را برای مهمانان ایجاد کند.

خدمات بهترین تالار پذیرایی در تهران
در نهایت اینکه

بسیاری از خانواده ها به دلیل کمبود فضا برای مهمانی گرفتن و حتی جشن های ساده، به دنبال رزرو کردن سالن ها و تالارهای پذیرایی می روند که در این مقاله ما مهم ترین نکات و ویژگی های یک سالن پذیرایی خوب را توضیح داده ایم که کلیه ارائه خدمات گفته شده، قیمت بهترین تالار پذیرایی را تعیین می کند.
 
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید