بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی قصر وصال
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار عمارت یاسین
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

شرایط برگزاری مراسم عروسی در کرونا

چه بخواهیم و چه نخواهیم نزدیک به یک سال می شود که با ویروسی به نام کرونا در حال زندگی کردن هستیم و باعث شده است بسیاری از کسب و کارها در حرفه خود ضرر کرده و برخی از افراد نیز کار خود را از دست دهند. در این میان عروس و دامادهای زیادی هستند که نتوانستند جشن عروسی خود را برگزار کنند و به دنبال راه حلی هستند تا بدانند شرایط برگزاری مراسم عروسی در کرونا به چه صورت می باشد؟

وضعیت تالارهای عروس در کرونا

کمی قبل تر با انجام یک سری پروتکل های بهداشتی برخی از مکان های برگزار کننده(تالار، تالار پذیرایی، باغ تالار، تشریفات عروسی) جشن های بزرگ همچون جشن عروسی با محدود کردن تعداد میهمان ها به برگزاری جشن های عروسی مشغول بودند. اما با محدودیت های جدیدی که توسط ستاد مبارزه با کرونا اعلام شده است حتی با محدود کردن تعداد میهمان ها هم شاید برگزاری جشن عروسی درست نباشد.

اما به نظر شما عروس و دامادهایی که تمام کارهای خود را قبل از شیوع این ویروس انجام داده اند و می خواهند زندگی مشترک خود را آغاز کنند باید چه کار کنند؟

با ما همراه باشید تا در این باره بیشتر صحبت کنیم.

عروسی در کرونا به چه قیمت؟

عروسی در کرونا به چه قیمت؟

قبل از اینکه بخواهیم به سراغ شرایط برگزاری مراسم عروسی در کرونا برویم از شما عروس و دامادهای عزیز یک سوال داریم و آن هم این است که برگزاری جشن عروسی در وضعیت کرونا به چه قیمت؟

تا به حال به این سوال فکرکرده اید که ممکن است افرادی که در عروسی شما شرکت میکنند ناقل این ویروس باشند و خدای نکرده به دیگران هم منتقل کنند؟ شاید با خودتان می گویید که قبل از برگزاری جشن از همه آن ها تست گرفته می شود.

عروسی زیر زمینی

شاید باورتان نشود که با شروع محدودیت ها برخی از عروس و دامادها به جشن عروس زیر زمینی روی آورده اند و برخی دیگر جشن عروسی خود را به تعویق انداخته اند که درست ترین و بهترین کار را انجام داده اند.

اما بگوییم از ازدواج های زیر زمینی، جشن های عروسی که به عروسی های زیر زمینی معروف شده اند نه به شکل معمول بلکه به صورت مخفیانه در باغ ها و حتی پارکینگ خانه ها برگزار می شوند. قیمت برگزاری چنین جشن عروسی با مشکلات پیش رو آیا ارزش دارد؟

شرایط برگزاری عروسی در کرونا
برگزاری مراسم عروسی در کرونا
خب ما می خواهیم به یک سری نکات در رابطه با شرایط برگزاری مراسم عروسی در کرونا اشاره ای داشته باشیم.
  • در صورتیکه به برگزاری جشن عروسی خود اسرار دارید بهتر است که با یک جمع کوچک( خانواده عروس و داماد) در یک محوطه بزرگ که بتوانید فاصله گزاری درستی را در آن پیاده سازی کنید جشن عروسی خود را برگزار کنید.
  • افرادی که در برگزاری جشن به شما کمک می کنند می بایست از ماسک و دستکش استفاده کرده و مدام دست های خود را با مایع ضدعفونی کننده شستشو دهند.
  • تمام پروتکل های بهداشتی برای حفظ ایمنی جان شما و میهمان هایتان باید به درستی رعایت شود.
  • محوطه مربوط به جشن عروسی باید مدام ضدعفونی شود.
  • هوای آزاد باید در محل برگزاری جشن عروس مدام د رحال رفت و آمد باشد.
  • شاید ظاهر زیبایی نباشد اما هم عروس و داماد و هم میهمان ها باید از ماسک استفاده کنند.
  • در پیست رقص تجمع نداشته باشید و با رعایت فاصله گزاری بهداشتی جشن خود را برگزار کنید.
ما تمام مواردی که می تواند به شما در شرایط کرونا کمک کند تا جشن عروسی خود را برگزار کنید را عنوان کردیم. اما باز هم یادآوری میکنیم که بهترین کار این است که تا بهبود کامل شرایط از برگزاری جشن عروسی خود داری کنید زیرا که جان خود و میهمان هایتان را ممکن  است به خطر بیاندازید.
عروسی زیر زمینی در کرونا

جمع بندی
 
تیم بانک تالار سعی کرده است که آنچه درباره شرایط برگزاری مراسم عروسی در کرونا نیاز بوده است را در این مطلب برای شما عنوان کند. اما فراموش نکنید که بهترین کار این است که جشن عروسی خود را به تعویق بیاندازید و تا بهبود شرایط فعلی صبور باشید.
به سراغ برگزار جشن عروسی به صورت زیر زمینی نروید چرا که خطر برگزاری چنین جشن هایی کم نیست. البته شاید برخی از مکان های برگزاری کننده جشن های بزرگ همچون جشن عروسی(تالار، باغ تالار، تشریفات عروسی و...) با رعایت پروتکل های بهداشتی و با اجازه از ستاد مبارزه با کرونا همچنان به فعالیت های خود ادامه دهند.
اگر برای برگزاری جشن عروسی خود مُسر می باشید بهتر است به سراغ آن ها رفته و با رعایت پروتکل های مربوط و کم کردن تعداد میهمان های خود جشن عروسی خود را برگزار کنید.
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید