بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل شایان ورامین
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی سهیل
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

عوامل مؤثر در کاهش قیمت تالارهای عروسی تهران

شما عروس و دامادهای عزیزی که به دنبال تالار مناسب برای برگزای جشن عوسی خود می باشید و می خواهید که قیمت مناسبی هم داشته باشد تا به حال شده است که به این مسئله فکر کنید که عوامل مؤثر در کاهش قیمت تالارهای عروسی تهران چه مواردی می باشند؟!

انتخاب تالار و تالار پذیرایی یا هر مکان دیگری برای جشن عروسی نیازمند داشتن یک سری اطلاعات از قبل می باشد و این جزء کارهایی است که باید در لیست برنامه ریزی کارهای خود آن را قرار دهید و با توجه به آنچه که در نظر دارید قدم های خود را بردارید.

قیمت تالارهای عروسی در تهران

با شرایط اقتصادی که از سال 98 تا به امروز با آن روبرو بوده ایم هزینه هایی که برای برگزاری یک جشن عروسی باید در نظر داشته باشید بسیار مهم می باشند. هزینه هایی که شاید در ظاهر هیچ تاثیری بر کارهای مربوط به جشن عروسی نداشته باشند. 
شما از هر زاویه ای که به این موضوع نگاه بیاندازید متوجه خواهید شد که حتی بالا رفتن قیمت یک شاخه گل هم می تواند بر هزینه های جشن عروسی شما تاثیر گذار باشند.

بنابراین با توجه به این موارد باید بدانید که عوامل مؤثر در کاهش قیمت تالارهای عروسی تهران چه مواردی می باشند.
مدیران تالار و تالار پذیرایی که تیم بانک تالار با آن ها فعالیت دارند عنوان کرده اند که افزایش نرخ تورم و کاهش توان مالی مردم برای پرداخت هزینه های عروسی بسیار کاهش یافته است و برای اینکه زوج های جوانی که میخواهند جشن عروسی خود را به بهترین شکل ممکن برگزار کنند از پس چنین هزینه هایی برآیند تصمیم گرفته اند که از طرح ازدواج آسان در مراکز خود استفاده کنند.

چطور هزینه جشن عروسی را کم کنیم؟

عوامل کاهش قیمت تالارهای عروسی تهران 

  • برگزاری عروسی در فصول سرد سال 
  • برگزاری عروسی در روزهای وسط هفته و ایام غیرتعطیل

برگزاری عروسی در فصول سرد سال 

یکی از مهم ترین مواردی که میتواند باعث کاهش قیمت تالارهای عروسی در شهر تهران شود برگزاری جشن عروسی در فصول سرد سال می باشد. دو فصل پاییز و زمستان که از فصل های سرد سال به شمار می آیند به علت اینکه سردی و برودت هوا کمتر عروس و دامادی حاضر می شوند جشن خود را در این فصل ها برگزار کنند مگر در شرایط ویژه ای باشند و نیاز باشد که در این فصل جشن عروسی خود را برگزار کنند.

به علت سردی هوا هزینه های تالارهای عروسی کمتر خواهد شد یعنی اینکه مدیران تالار پذیرای، باغ تالار و... تخفیفات ویژه ای را بر روی قیمت های خود اعمال خواهند کرد که شما می توانید از این فرصت طلایی استفاده کرده و در هزینه های عروسی خود صرفه جویی کنید.

علاوه بر تالارها و تالار پذیرایی در فصل های سرد سال باغ تالارهای هم با استقبال کمتری مواجه هستند و همچون تالارهای عروسی تخفیفاتی را برای مشتریان خود در نظر می گیرند.

برگزاری جشن عروسی در فصول سرد از راه های کاهش هزینه

برگزاری عروسی در روزهای وسط هفته و ایام غیرتعطیل

بعد از اینکه دانستید یکی از عوامل مؤثر در کاهش قیمت تالارهای عروسی تهران این است که در فصول سرد سال جشن عروسیتان را برگزار کنید میخواهیم یک فاکتور مهم دیگر هم به شما معرفی کنیم و آن برگزاری جشن عروسی در ایام غیر تعطیل و اواسط هفته می باشد.

خب این طبیعی است که شما شرایط میهمان های خود را برای برگزاری جشن عروسی در نظر داشته باشید و برای راحتی آن ها به سراغ ایام تعطیل و یا روزهای آخر هفته بروید که همه کسانی که دوست دارید رد جشن شما حضور داشته باشند خود را به عروسی شما برسانند.

اما تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر جشن عروسی را در اواسط هفته برگزار کنید چقدر می تواند بر هزینه شما تاثیر داشته باشد؟ 

زمانیکه برای برگزاری جشن عروسی به سراغ ایام تعطیل سال می روید شک نداشته باشید که هزینه ها تقریبا دو برابر می باشد و این مسئله به نفع تالار می باشد. چرا که تقاضا در این روزها بسیار زیاد می باشد. اما بلعکس در ایام غیر تعطیل متقاضی کمتر است و تالارهای عروسی برای جذب مشتری خود قیمت ها را کاهش می دهند.

این نکته بسیار مهم را هم در نظر داشته باشید که با انتخاب ایام تعطیل و روزهای آخر هفته باید فکری هم به حال ترافیک سنگین شهر تهران بکنید که هم خودتان به عنوان میزبان و هم میهمان هایتان سر وقت در تالار حضور داشته باشید. در صورتیکه در اواسط هفته و ایام غیر تعطیل دیگر این مسئله را ندارید. نه اینکه ترافیک نباشد، نه. حجم ترافیک در این روزها کمتر می باشد و شما با خیال آسوده تری برای جشن عروسی و پذیرایی از میهمان هایتان آماده خواهید شد.

فاکتورهایی که منجر به کاهش هزینه عروسی می شوند

  1. حذف کردن میهمان هایی که ضرورت ندارد در جشن شما حضور داشته باشند.
  2. چشم و هم چشمی را کنار بگذارید و از تجملات دوری کنید.
  3. به سراغ تالارهایی بروید که قیمت های مناسب تری دارند.
  4. خرید لباس عروس را فراموش کنید و آن را از یک مزون معتبر کرایه کنید.
  5. خدمات حاشیه ای که تالارها ارائه می دهند را فراموش کنید.
  6. برای بودجه و هزینه عروسی خود مدیریت درستی داشته باشید.
عوامل موثر در کاهش هزینه تالار عروسی
جمع بندی
آنچه که درباره عوامل مؤثر در کاهش قیمت تالارهای عروسی تهران باید شما عروس و دامادهای عزیز بدانید را در این مقاله برایتان عنوان کردیم. امیدواریم که با توجه به آن ها بتوانید با هزینه کمتری بهترین و مجلل ترین جشن عروسی که دوست دارید را برگزار کنید .
تیم banktalar.com منتظر، نظرات، پیشنهادات، انتقادات و پرسش های شما عزیزان می باشد تا بتواند هر آنچه که نیاز است را به بهترین شکل ممکن در اختیار شما قرار دهد.
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید