بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

طراحی و دکوراسیون داخلی تشریفات عروسی

یکی از اتفاقات های مهمی است که تا سالیان طولانی خاطره آن در ذهن باقی می ماند جشن عروسی می باشد. امروز می خواهیم درباره طراحی و دکوراسیون داخلی تشریفات عروسی که یک مکان مناسب برای برگزاری جشن های بزرگ می باشد صحبت کنیم.

در گذشته برگزاری این جشن فرخنده در خانه های قدیمی حیاط دار و یا آپارتمان های لوکس  در متراژهای بالا برگزار می شد. خب در گذشته هزینه ها آنقدرها زیاد و گران نبود و عروس و دامادها می توانستند با کمترین هزینه بهترین و شیک ترین جشنی که می خواهند را برگزار کنند. اما این روزها به خاطر هزینه های که وجود دارد و اینکه دیگر از خانه های حیاط دار خبری نیست باید به دنبال یک مکان مناسب برای برگزاری جشن عروسی بود.

انتخاب بهترین تشریفات عروسی

انتخاب تشریفات عروس

برای اینکه جشن عروسی شما به بهترین شکل ممکن و همانطور که دوست دارید برگزار شود نیاز است که قبل از انتخاب تشریفات عروسی مورد نظرتان کمی هم درباره طراحی و دکوراسیون داخلی تتشریفات عروسی  بدانید و در این زمینه کمی وسواس از خود نشان دهید.

برای انتخاب تشریفات عروسی همانطور که در مقاله های قبلی هم عنوان کرده ایم نیاز است که نکات ریز و مهم زیادی را در نظر داشته باشید که یکی از آن نکات همین طراحی و دیزاین داخلی سالن مورد نظر برای جشن عروسی می باشد. در ادامه به مهم ترین نکاتی که در این زمینه می توانند تاثیر گذار باشند اشاره کرده ایم.

نکات لازم برای طراحی و دکوراسیون داخلی تشریفات عروس

  1. داشتن فضای کافی و مناسب برای میهمان ها
  2. محل رقص عروس و داماد و میهمان ها
  3. تهویه مناسب سالن( برای مکن های سر پوشیده)
  4. نورپردازی مناسب و دکوراسیون داخلی
  5. تزینات  سالن و باغ عروسی
  6. جایگاه عروس و داماد
  7. شمع آرایی
 بهترین دیزاین جایگاه عروس و داماد

 

داشتن فضای کافی و مناسب برای میهمان ها

اولین و مهم ترین مسئله برای طرحی و دکورسیون داخلی تشریفات عروسی که باید به آن توجه داشته باشید این است که موسسه تشریفاتی که با آن قرار داد بسته اید برای پذیرایی از میهمان های شما یک مکان مناسب که گنجایش پذیرایی از میهمان های شما را داشته باشد برایتان در نظر گرفته باشند مثلا اگر تعداد میهمان های شما 500 نفر می باشد تالار یا باغ تالاری که ظرفیت آن 250 میهمان می باشد را انتخاب نکرده باشد.

محل رقص عروس و داماد و میهمان ها

مسئله مهم بعدی در نظر گرفتن پیست رقص مناسب برای عروس و داماد و میهمان ها می باشد بهتر است محدوده ای که برای رقص در نظر گرفته می شود بین 60 تا 90 متر مربع باشد و زمین آن هموار و صاف باشد.

تهویه مناسب سالن( برای مکان های سر پوشیده)

خب برخی از عروس و دامادهایی که با تشریفات عروسی وارد مذاکره می شوند و صفر تا صد جشن عروسی خود را به آن ها می سپارند دوست دارند که در سالن و تالاری سر پوشیده جشن خود را برگزار کنند و برخی دیگر ترجیح می دهند که در باغ جشن عروسی آن ها برگزار شود.
آن دسته از عروس و دامادهایی که در سالن های سرپوشیده جشن خود را برگزار می کنند باید به سیستم تهویه آن توجه داشته باشند زیرا که میهمان های آن ها قرار است که برای ساعت ها در آن سالن حضور داشته باشند بنابراین نیاز است که سیستم تهویه درستی در آن سالن به کار رفته باشد.
 

نورپردازی مناسب و دکوراسیون داخلی

عکاسی و فیلمبرداری که در شب عروسی انجام می شود نیاز به نورپردازی مناسب دارد. زمانیکه سالن انتخابی تشریفات عروسی دارای نورپردازی مناسبی نباشد بدون شک فیلم و عکس خوبی از جشن عروسی شما به جای نخواهد ماند. هر چقدر هم تیم فیلمبرداری حرفه ای را با دستگاه های مجهز انتخاب کرده باشید باز هم نورپردزای سالن چیز دیگری است.
 

میز آرایی تشریفات عروسی

تزیئنات  سالن و باغ عروسی

تزیئنات سالن، باغ و تالاری که تشربفات عروسی برای شما انتخاب کرده است بسیار اهمیت دارد. اینکه میز و مکانی که قرار است میهمان های شما دور آن بنشینند به چه شکلی طراحی و دیزاین شده باشد بسیار مهم است.
شما برای این نکته میتوانید از مدیریت تشریفات عروسی بخواهید که با توجه به فصلی که جشن عروسی شما در آن برگزار می شود از گل های طبیعی و زیبا استفاده کند و میز پذیرایی میهمان های شما را با آن گل ها و رومیزی های زیبا و مدرن طرحی کنند.
 

جایگاه عروس و داماد

بعد از اینکه موارد عنوان شده را برای طراحی و دکوراسیون تشریفات عروسی به خوبی پشت سر گذاشتید نوبت به جایگاه عروس و داماد می رسد. باید نهایت دقت و سلیقه را در این مورد به خرج دهید و از به روز ترین متدها استفاده کنید.
 

شمع آرایی

یکی از مواردی که طراحی و دکوراسیون می توانید از آن استفاده کنید و بسیار هم طرفدار دارد شمع آرایی می باشد. یعنی تزیین مکانی که در نظر گرفته اید با شمع های زیبا و رومانتیک.
میتوانید برای زیباتر نشان داده شدن جایگاه عروس و داماد از شمع های زیبا در سایزهای مختلف استفاده کنید و یا با شمعدانی های شیک میز میهمان ها را شمع آرایی کنید.
 
 دیزاین و طراحی پیست رقص عروس و داماد
 
جمع بندی
 
تا به اینجا به چند نکته از مواردی که در طراحی و دکوراسیون تشریفات عروسی دارای اهمیت زیادی می باشند را به شما معرفی کردیم. ما در سایت banktalar.com با بیان این موارد تنها خواسته ایم شما را با مواردی که می توانند به زیباتر شدن مکان عروسی شما کمک کنند اشاره ای داشته باشیم.
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید