بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی سهیل
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

تشریفات عروسی در شرق تهران

می دانید که شهر تهران دارای 22 منطقه مختلف می باشد که در هر یک از این مناطق نیز مکان های مناسبی جهت برگزاری جشن های بزرگ همچون جشن عروسی موجود می باشند.

اما نکته مهمی که درباره انتخاب مکان مناسب برای برگزاری جشن عروسی وجود دارد این است که برخی از عروس خانم ها و آقا دامادها ترجیح میدهند به جای اینکه زمان خود را صرف انتخاب تالار، باغ تالار و یا هر مکان دیگری برای برگزری جشن خود کنند این کار را بر عهده تشریفات عروسی گذاشته و صفر تا صد کارها را از این موسسات بخواهند که برایشان انجام دهند. 
مسئله مهم این است که شما برای اینکه بتوانید با موسسات تشریفات عروسی نیز وارد مذاکره شده و با آن ها قرار داد ببندید باید مشخص کنید در کدام منطقه می خواهید جشن خود را برگزار کنید و بعد از آن به دنبال تشریفات عروسی در شرق تهران و یا در غرب تهران باشید.

انتخاب تشریفات عروسی

مسئله مهمی که ذهن تمام عروس و دامادها را به خود مشغول می کند این است که نمی دانند چگونه می خواهند مراسم عروسی خود را برگزار کنند و هیچگونه برنامه ریزی برای آن ندارند. خوشبختانه شما در مراسم های مختلف بسیاری شرکت کرده اید و اینگونه نیست که هیچ چیزی درباره جشن عروسی و نحوه برگزاری آن ندانید. هر خانواده با توجه به آداب و رسوم شهری که دارد با یک برنامه ریزی مشخص کارهای مربوط به برگزاری جشن عروسی را آغاز می کند.

تنها دغدغه ای که شما باید به عنوان عروس و داماد برای رفع آن اقدام کنید انتخاب مکان مناسب برای برگزاری جشن عروسی می باشد. در ابتدا تصمیم بگیرید که به کمک تشریفات عروسی می خواهید جشن خود را برگزار کنید و یا در تالار و باغ تالار می خواهید پذیرای میهمان های خود باشید. بعد از آن به سراغ کارهایی بروید که شما را در این انتخاب راهنمایی خواهند کرد.

انتخاب بهترین تشریفات عروسی

ویژگی تشریفات عروسی خوب

گفتیم که اگر تصمیم بر این دارید که با راهنمایی و مشاوره تشریفات عروسی به دنبال برگزاری و انجام کارهای جشن عروسی خود باشید نیاز است که قبل از هر اقدامی به این موضوع فکر کنید که می خواهید تشریفات عروسی در شرق تهران را انتخاب کنید یا در یک منطقه دیگر؟

خب طبیعتا هر عروس و دامادی به دنبال نزدیک ترین تشریفات به محل زندگی خود می باشد که به راحتی به آن دسترسی داشته باشد.  بعد از اینکه مکان و منطقه مورد نظر را انتخاب کردید باید یک لیست از تعداد میهمان هایتان در نظر داشته باشید و با توجه به تعداد آن ها در منطقه مشخص شده به دنبال تشریفات عروسی باشید.

خب بعد از ینکه این موضوع مهم را با موفقیت پشت سرگذاشتید زمان آن رسیده که درباره تشریفات عروسی که انتخاب کرده اید مطمئن شوید. باید بدانید که یک تشریفات عروسی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد. در ادامه به چند ویزگی ها بهترین تشریفات عروسی در تهران باید دارا باشد اشاره کرده ایم.

 1. مدیریت پذیرایی از میهمان ها
 2. مدیریت سرویس دهی به میهمان ها
 3. هماهنگی و مدیریت طراح ها و دیزاینرها
 4. ایجاد هماهنگی بین پرسنل
 5. هماهنگی امور مربوط به تالار و باغ تالار
 6. مدیریت سیستم سرو شام 
 7. چک کردن سیستم های گرمایشی و سرمایشی

معرفی تشریفات عروسی شرق تهران

حال که دانستید برای انتخاب تشریفات عروسی چه کارهایی باید انجام دهید و از ویزگی هایی که تشریفات عروسی خوب باید دارا باشند مطلع شدید با ما همراه باشید تا در منطقه شرق تهران دو تشریفات نمونه و شناخته شده را به شما معرفی کنیم

 • تشریفات مجلل سرمه
 • تشریفات و باغ تالار عمارت ریور ساید

ویژگی تشریفات مجلل سرمه

تشریفات عروسی مجلل سرمه

یکی از بهترین تشریفات عروسی که در منطقه شرق تهران واقع شده است  تشریفات مجلل سرمه می باشد. تشریفاتی عالی با خدمت رفاهی مناسب همچنین قیمت مقرون به صرفه برای آن دسته از عروس و دامادهایی که در منطقه شرق تهرن به دنبال بهترین تشریفات عروسی می باشند 

ویژگی های تشریفات مجلل سرمه
 • دیزاین های به روز 
 • نورپردازی عالی
 • گل آرایی
 • شمع آرایی
 • به روز ترین چیدمان و طراحی سفره ها عقد
 • 15 سال سابقه درخشان
 • دارای کادر حرفه ای و مجرب
 • دارای باغ هی اختصاصی و مجلل
 • آشپرخانه صنعتی با سرو انوع غذاهای فرنگی و ایرانی

ویژگی های باغ تالار عمارت ریور ساید

تشریفات و باغ تالار عمارت ریور ساید 

یکی دیگر از تشریفات عروسی در شرق تهران که تیم بانک تالار قصد دارد در این مقاله به شما معرفی نماید تشریفات و باغ تالار عمارت ریور ساید می باشد

ویژگی های تشریفات و باغ تالار عمارت ریور ساید
 • قابلیت پذیرایی و ظرفیت 1000 میهمن
 • اتاق عقد روی رودخانه و برکه
 • سالن های مبله و مجلل
 • گل آرایی
 • کادر مجرب و حرفه ای
 • پارکینگ اختصاصی

جمع بندی

بانک تالار در این مقاله دو تشریفات عروسی در شرق تهران را با ویژگی هایشان به شما عزیزان و همراهان همیشگی معرفی کرده است. این دو تشریفات از بهترین تشریفات های عروسی هستند که در منطقه شرق تهران واقع شده اند و بهترین خدمات و امکانات را برای برگزاری یک جشن به یادماندنی به مشتریان خود ارائه می دهند.

شما می توانید در صورت طرح هر گونه سوال و انتقادات با مشاوران ما در سایت banktalar.com در ارتباط باشید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید