بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار مجنون
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی قصر وصال
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

لباس عروس مدل ماهی

دومین دغدغه ای که بیشتر عروس خانم ها با آن بعد از انتخاب مکان مناسب برای برگزاری جشن عروسی خود با آن درگیر می باشند انتخاب لباس عروس می باشد.

اینکه نمی دانند چه سبک لباس عروسی مُد روز می باشد و یا اینکه چه سبک لباس عروسی مناسب اندام آن ها است؟!

خب این کاملا طبیعی است که به دنبال یک لباس زیبا و شیک باشید چرا که شب عروسی بزرگترین شب زندگی هر دختر خانم جوان است.

به طور کلی برای برگزاری جشن عروسی دو نکته دغدغه بسیار زیادی را برای زوج های جوان به وجود می آورند یکی انتخاب مکان مناسب برای برگزاری عروسی می باشد و دومین مسئله انتخاب لباس برای عروس خانم است.

در مورد دغدغه اول که انتخاب مکان مناسب برای عروسی می باشد بارها در مقاله های مختلف صحبت کرده ایم و عنوان داشته ایم که برای انتخاب تالار، باغ تالار، تشریفات عروسی، هتل ، ویلا و... به عنوان مکانی برای برگزاری جشن عروسیتان باید به بودجه و تعداد میهمان هایی که دارید توجه داشته باشید و با در نظر گرفتن تمام شرایط موجود دست به کار شوید.

اما درباره مسئله دوم یعنی انتخاب لباس برای عروس خانم، باید بگوییم که انتخاب و رفع این دغدغه هم بسته به این موضوع می باشد که شما با شناختی که از آناتومی اندام خود دارید و با توجه به نوع مراسمتان( مختلط یا جدا) می توانید لباس عروس مناسب را انتخاب کنید. البته در این مورد هم نباید بودجه ای که در نظر گرفته اید را فرمواش کنید.

خرید لباس عروس مدل ماهی آستین دار

جدید ترین لباس عروس 

این روزها سبک ها و مدل های متنوع بسیار زیادی از لباس عروس در بازار و مزون های مختلف موجود می باشد و به نوعی طراحی شده اند که شما با هر سلیقه ی که داشته باشید بتوانید بهترین و مناسب ترین آن ها را انتخاب کنید. برخی از لباس عروس ها دارای دامن های پفی هستند و برخی دیگر ساده.

 میان تمام مدل های لباس عروس همیشه یکی مدل هست که بیشتر می تواند مخاطبین خود را جذب نماید. این روزها مدل لباس عروس ماهی از همان دست لباس عروس ها می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد.

مدل های مختلف  لباس عروس

همانطور که قبل تر هم اشاره داشته ایم لباس عروس دارای مدل ها و طرح های مختلف بسیار زیادی می بشد که به شرح زیر می باشند.

 1. لباس عروس پرنسسی
 2. لباس عروس راسته
 3. لباس عروس دکلته
 4. لباس عروس رومی
 5. لباس عروس کوتاه
 6. لباس عروس مدل ماهی
 7. لباس عروس پشت بلند جلوکوتاه
 8. لباس عروس حلقه ای
 9. لباس عروس آستین دار

 در این مقاله قصد داریم به شما عروس خانم های خوش سلیقه پرطرفدار ترین مدل لباس عروس روز یعنی مدل لباس عروس ماهی را بیشتر و بهتر معرفی کنیم.

لباس عروس مدل ماهی با پارچه ساتن

شیک ترین مدل لباس عروس

یکی از زیباترین مدل های لباس عروس که خانم های درشت اندام و خوش اندام بیشتر به آن علاقه مند می باشند لباس عروس مدل ماهی می باشد.

قبل تر به این موضوع اشاره کرده بودیم که برای انتخاب لباس عروس مناسب با اندامتان بهتر است که درباره آنتومی اندام خود بییشتر اطلاعات داشته باشید تا بهتر و راحتر بتوانید لباس عروسی که دوست دارید را انتخاب کنید و در شب عروسیتان بپوشید.

لباس عروس مدل ماهی خود در دسته های مختلفی طراحی شده است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. اما بد نیست بدانید که این سبک لباس عروس برای افرادی مناسب می باشد که مایل هستند قسمت های برجسته بدن آن ها در لباس عروس بیشتر مشخص شود.

 عروس خانم هایی که دارای قد بلند می باشند و اندامی کشیده دارند جزء آن دسته از افرادی هستند که برای انتخاب لباس عروس می توانند روی این گزینه نیز فکر کنند. برای دوخت و طراحی لباس عروس مدل ماهی بیشتر از پارچه های دانتل، ساتن، گیپور و... استفاده می شود.

مدل های مختلف لباس عروس مدل ماهی

 • لباس مدل ماهی یقه دار با دامن دنباله دار
 • لباس مدل ماهی یقه دار و آستین دار ساده با دامن پف دار
 • لباس مدل ماهی آستین حلقه ای با دامن پف دار
 • لباس مدل ماهی یقه هفت با دامن پف دار 
 • لباس مدل ماهی دکلته با دامن پف دار 
 • لباس مدل ماهی آستین دار 

لباس عروس ماهی مدل دکلته دامن توری

لباس عروس مدل ماهی برای کدام عروس ها مناسب نیست

خب در مطالب بالا به این موضوع اشاره کرده ایم که کدام عروس خانم ها میتوانند از لباس عروس مدل ماهی به عنوان لباس عروس جشن خود استفاده نمایند. در نقطه مقابل این عروس خانم ها، هستند عروس خانم هایی که بهتر است برای انتخاب لباس عروس خود به سراغ مدل ها و طرح های دیگر بروند.
عروس خانم هایی که دارای بالاتنه ریز و بالاتنه خیلی درشت هستند بهتر است که اصل ابه سراغ لباس عروس مدل ماهی نروند زیرا که فرم اندام آن ها چندان مناسب این طرح لباس عروس نمی باشد و بیشتر عروس خانم هایی که بالاتنه خوش فرم تری دارند این مدل لباس عروس را انتخاب می کنند.

جمع بندی
اگر شما عروس خانمی هستید که تمایل دارید از لباس و پیراهن های مجلسی استفاده کنید که بالاتنه شما بیشتر مورد توجه قرار گیرد پیشنهاد می کنیم به سراغ مدل های لباس عروس آستین حلقه ای سبک ماهی بروید چرا که قسمت بالاتنه این مدل لباس عروس ها به کمک تورهای نازک پوشیده شده است و زیبایی خاصی به آن ها داده است.
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید