بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل بزرگ ارم
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی قصر وصال
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

برگزاری عروسی در فضای باز

تا به حال به این موضوع فکرکرده اید که در یک محوطه کاملا باز جشن عروسی خود را برگزار کنید؟ اصلا چه فرقی بین عروسی در فضای باز با برگزاری مراسم در محیط های بسته می باشد؟

برخی از عروس و دامادها دوست دارند که جشن عروسیشان را در یک فضای کاملا باز برگزار کنند و برای آن ها زیبایی و دکور محیط چندان دارای اهمیت نمی باشد. شاید بتوان اینگونه عنوان کرد که با شرایط و اوضاع کنونی به خاطر ویروس کرونا برگزاری عروسی در فضای باز می تواند بهترین گزینه انتخابی باشد. چرا که دست شما کاملا باز است که چیدمان میز و صندلی های میهمان هایتان را چگونه انجام دهید که به راحتی بتوانید فاصله مورد نظر را نیز رعایت کنید. برخی دیگر به این علت فضای باز را دوست دارند که از آن حس خوبی دریافت می کنند.

برگزری مراسم عروسی در فضی باز

 چگونگی برگزاری مراسم عروسی در فضای باز

هنگامی که شما یک فضای باز را برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب می کنید باید نکات بسیار مهمی را در این زمینه در نظر داشته باشید که در ادامه به این نکات نیز اشاره خواهیم کرد.

به خاطر داشته باشید که برگزاری مراسم عروسی در فضای باز همچون باغ تالار یا باغ هایی که تشریفات عروسی برای برگزاری جشن های بزرگ همچون جشن عروسی به شما معرفی می کنند در صورت عدم رعایت برخی از اصول ممکن است مشکلاتی برای شما به وجود آید و باعث عدم رضایت شما و مهمانانتان شود. 

نکاتی مهم برای برگزاری مراسم عروسی در فضای باز 

قبل تر به این مسئله اشاره کردیم که برگزاری مراسم و جشن عروسی در محیط های باز نیاز به رعایت یک سری نکات بسیار مهم دارند تا برای شما و میهمان هایتان مشکلاتی به وجود نیاید. این نکات مهم شامل موارد زیر می باشند.

  • اولین نکته که باید در نظر داشته باشید آماده کردن محیط در مواقع بارانی می باشد. یعنی هیچ فرقی ندارد که شما در چه فصلی از سال جشن خود را می خواهید فضای باز برگزار کنید باید خود را بری هر نوع اتفاق ناگهانی آماده کنید.
  • دومین نکته آماده کردن وسایل گرمایشی می باشد مخصوصا اگر عروسی شما در پاییز یا زمستان قرار است برگزار شود
  • داشتن فضایی به عنوان پارکینگ خودرو همیشه مهم ترین مسئله برای میهمان ها می باشد. شما اگر بخواهید در تالار و فضاهای بسته هم جشن خود را برگزار کنید باید به فکر این باشید که تالار انتخابی شما دارای پارکینگ یا محوطه ای مجزا و امن برای پارک خودرو میهمان هایتان باشد.
  • اگر برای دیزاین و طراحی محوطه می خواهید از شمع های زیبا استفاده کنید دقت داشته باشید که آن ها را در مسیر باد قرار ندهید زیرا که موجب خاموش شدن شمع ها خواهد شد. به دنبال مکانی باشید که خلاف جهت باد است.
  • برای راحتی میهمان هایتان حتما از سایبان در روز استفاده کنید تا تابش نور خورشید آن ها را اذیت نکند
  • نکته مهم دیگری که برای برگزاری عروسی در فضای باز باید به آن توجه داشته باشید این است که نوشیدنی مناسب با فصل را برای میهمان هایتان سرو کنید. مثلا اگر در پاییز و زمستان با قهوه میخواهید از میهمان هایتان پذیرایی کنید از پرسنل که برای پذیرایی میهمان هایتان کمک گرفته اید بخوهید تا قبل از سرد شدن قهوه آن ها را سرو کنند.

دانستن نکات مهم برای برگزاری عروسی در فضای باز


 نحوه صحیح پذیرایی در فضای باز

یکی از نکات مهمی که لازم دانستیم به طور جداگانه برایتان توضیح دهیم نحوه پذیرایی در فضای باز می باشد. از آنجایی که فضای باز بسیار خوش منظره و زیبا می باشد موارد ضروری رفاه و آسایش مهمانان را نباید نادیده گرفت. مواردی که شاید در ظاهر چندان دارای اهمیت نباشند اما در حقیقت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.
پس به خاطر داشته باشید که در فضاهای این چنینی باید خیلی بیشتر از تالارهای سرپوشیده و محیط های بسته هواستان به میهمان هایتان و نحوه پذیرایی از آنها باشد.
این مسئله را هم در نظر داشته باشید هر چقدر هم مکانی که شما برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب کرده اید زیبا و دلنشین باشد نیاز به یک امنیت بسیار بالا و راحتی دارد. اگر به دنبال این مسئله هستید که در فضای باز همچون باغ عروسی خود را برگزار کنید قبل از هر اقدامی از ایمن بودن آن مطمئن شوید.

 نحوه پذیرایی میهمان ها در فضای باز

جمع بندی
تمامی مواردی که در متن بال ابه آن ها اشاره کرده ایم جزء مهم ترین نکاتی هستند که برای برگزاری عروسی در فضای باز باید به آن ها توجه داشته باشید تا در روز عروسی باری شما و میهمان هایتان مشکل و مسئله ای به وجود نیاید و بتوانید زیباترین و جذاب ترین شب زندگیتان را رقم بزنید.
 

سوالات متداول برگزاری عروسی در فضای باز

1.  نکات مهم برای برگزاری مراسم عروسی در فضای باز به چه صورت است؟

اولین نکته که باید در نظر داشته باشید آماده کردن محیط در مواقع بارانی می باشد. یعنی هیچ فرقی ندارد که شما در چه فصلی از سال جشن خود را می خواهید فضای باز برگزار کنید باید خود را بری هر نوع اتفاق ناگهانی آماده کنید.

دومین نکته آماده کردن وسایل گرمایشی می باشد مخصوصا اگر عروسی شما در پاییز یا زمستان قرار است برگزار شود

داشتن فضایی به عنوان پارکینگ خودرو همیشه مهم ترین مسئله برای میهمان ها می باشد. شما اگر بخواهید در تالار و فضاهای بسته هم جشن خود را برگزار کنید باید به فکر این باشید که تالار انتخابی شما دارای پارکینگ یا محوطه ای مجزا و امن برای پارک خودرو میهمان هایتان باشد.

اگر برای دیزاین و طراحی محوطه می خواهید از شمع های زیبا استفاده کنید دقت داشته باشید که آن ها را در مسیر باد قرار ندهید زیرا که موجب خاموش شدن شمع ها خواهد شد. به دنبال مکانی باشید که خلاف جهت باد است.

 2.  نحوه صحیح پذیرایی در فضای باز به چه صورت است؟
یکی از نکات مهمی که لازم دانستیم به طور جداگانه برایتان توضیح دهیم نحوه پذیرایی در فضای باز می باشد. از آنجایی که فضای باز بسیار خوش منظره و زیبا می باشد موارد ضروری رفاه و آسایش مهمانان را نباید نادیده گرفت. مواردی که شاید در ظاهر چندان دارای اهمیت نباشند اما در حقیقت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. پس به خاطر داشته باشید که در فضاهای این چنینی باید خیلی بیشتر از تالارهای سرپوشیده و محیط های بسته هواستان به میهمان هایتان و نحوه پذیرایی از آنها باشد.نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید