بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت صفا جو
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

نحوه انتخاب مکان مناسب عروسی

شاید ما دقیقه نتوانیم اهمیت پیدا کردن مکان مناسب عروسی را بیش از حد ارزیابی کنیم چون به طور کامل نمی دانیم که در سر شما چه می گذرد. باید بگوییم که تا زمان انتخاب نکردن محل برگزاری جشن عروسی، در حقیقت عروسی شما مانند یک بوم خالی می باشد. شما می توانید برگزار کننده یک میهمانی خانگی باشید یا در یک تالار و باغ تالار مجلل برگزار کننده بهترین شب زندگیتان باشید. انتخاب مکان مناسب عروسی همیشه کار دشواری است، اما با تصمیم گیری در مورد سبک مهمانی که بعد از آن تصمیم می گیرید ، بسیار ساده تر می شود  برای کمک به جستجوی مکان برگزاری مراسم عروسی، آنچه که نیاز است که بدانید را در این مقاله آورده ایم.

انتخاب مکان مناسب بری عروسی

انتخاب مکان مناسب عروسی

قبل از شروع به تحقیق در مکان های عروسی، با همسر و شریک زندگیتان یک لیست از ویژگی هایی که می خواهید تالار عروسیتان داشته باشد را آماده کنید و در آن ایده های طوفان مغزی برای روز عروسی خود را مطرح کنید و در مورد نحوه میهمانی که می خواهید برگزار کنید، صحبت کنید.

 ما در بانک تالار آنچه که در مراحل اولیه برنامه ریزی عروسی  باید بدانید را در مقاله های مختلف برایتان عنوان کرده ایم و امروز می خواهیم به یک سوال اساسی که در انتخاب مکان مناسب برای جشن عروسی شما بسیار تاثیر دارد بپردازیم.

 چه تعداد مهمان  دارید؟

قبل از فکر کردن در مورد تهیه لیستی از مکانهای بالقوه، تعداد مهمانان جشن عروسیتان را باید تعیین کنید. برای مثال اگر قصد دارید بیش از 200 مهمان داشته باشید، باید به دنبال تلاری باشید که ظرفیت پذیرایی از این تعداد میهمان شما را داشته باشد.

پیدا کردن تالار عروسی که پذیرای میهمان های بالای 150 نفر هستند کار چندان سختی نیست اما کار شما همین جا به پایان نمی رسد. درست است که بیشتر تالارهای عروسی که در شهر تهران واقع شده اند گنجایشی بالای 200 نفر را دارند اما باید جوانب دیگر را هم در نظر داشته باشید.

مشخص کردن تعداد میهمان ها برای جشن عروسی

مثلا اینکه در کدام منطقه از تهران می خواهید تالار عروسی خود را انتخاب کنید؟ مسیر تالار برای میهمان های شما سخت است یا آسان؟ تالار انتخابی شما با آتلیه عکاسی و آرایشگاهی که انتخاب کرده اید فاصله زیادی دارد یا خیر؟ هزینه آن با بودجه ای که در نظر دارید همخوانی دارد؟ از همه مهم تر تالار برای روزی که شما در نظر دارید خالی است؟

پس همانطور که تا به اینجا متوجه شده اید اینکه قبل از انتخاب مکان مناسب برای برگزاری جشن عروسی خود بخواهید اقدام کنید باید از تعداد میهمان های خود اطمینان داشته باشید.

البته برخی از عروس و دامادهای عزیز هستند که به جای تالار دوست دارند همان 200 میهمان خود را در باغ تالار پذیرایی کنند و جشن خود را در باغ برگزار کنند. در انتخاب باغ تالار هم باید تمام آنچه که درباره تالار پذیرایی باید رعایت شود را در نظر داشته باشید.

دیزاین و طراحی میز و صندلی باغ عروسی

در نهایت اینکه

 

درباره نحوه انتخاب مکان مناسب عروسی به خاطر داشته باشید که مهم ترین مسئله تعداد میهمان های شما می باشد که باید قبل از اینکه دست به کار شوید و در منطقه های مختلف تهران به دنبال تالار یا باغ تالار مورد نظرتان باشید از آن مطلع شوید.
زمانیکه مشخص شد تعداد میهمان هایتان برای حضور در بزرگترین و مهم ترین جشن زندگیتان چه تعداد می باشد آن زمان است که می توانید با بودجه و هزینه ای که در نظر دارید برای رزرو مکان مناسب برگزاری جشن عروسیتان دست به کار شوید.

سوالات متداول

1. چگونه مکان مناسب برای عروسی را انتخاب کنیم؟

 ابتدا تعداد مهمانان خود را مشخص کنید و سپس مکانی انتخاب کنید که به اندازه کافی جا داشته باشد. همچنین، با توجه به سلیقه شما و پوشاک عروس و داماد، مکانی با دکوراسیون مناسب را انتخاب کنید.

2. چه عواملی در انتخاب مکان برای عروسی مهم است؟

 مواردی مانند محل قرار گرفتن مکان (آیا در شهر یا خارج از شهر است)، امکانات موجود در مکان (پارکینگ، سالن ها، امکانات نورپردازی)، و هزینه‌های اجاره مکان از جمله عوامل مهم در انتخاب مکان برای عروسی هستند.

3.چگونه می‌توانیم قیمت اجاره مکان عروسی را مدیریت کنیم؟

 با مقایسه قیمت‌ها در مکان‌های مختلف و مذاکره با مدیران تالارها می‌توانید به قیمت مناسبی برای اجاره مکان دست پیدا کنید. همچنین، ممکن است با انتخاب تاریخ‌های غیر از دوره‌های پرتراکم، هزینه‌ها را کاهش دهید.

 

 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید