بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل بزرگ ارم
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

پروتکل های برگزاری مراسم عروسی

با توجه به شرایط امروزی که در آن قرار داریم پذیرایی عروسی که در تالار، باغ تالار و تشریفات عروسی برگزار می شود باید از پروتکل های برگزاری مراسم عروسی پیروی کنند.
خدمات پذیرایی عروسی که در سایر مکانهای سرپوشیده برگزار می شود ، محدود به 50٪ از کل اشغال شده لیست این تسهیلات است. 

کارکنان و پرسنل محل پذیرش عروسی به محدودیت 50٪ اشغال کار نمی کنند. همه كارمندان و مشتريان بايد هر كجا كه امكان پذير نباشد فاصله گذاری اجتماعی را به درستی رعایت کنند.

در ادامه حداقل پروتکل های بهداشتی توصیه شده برای کلیه سالن های پذیرش عروسی را برای شما در سایت بانک تالار آورده ایم.

رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم عروسی

ابن موضوع را به خوبی با گذشت چندین ماه متوجه شده اید که ویروس ناشی از COVID-19 یا همان کرونا معروف توسط افراد آلوده که علائم کمی دارند و یا ندارند می تواند به  دیگران منتقل شود. حتی اگر یک فرد این ویروس را به طور کامل خفیف گرفته باشد.

 بنابراین لازم است که به این موضوع توجه داشته باشید که رعایت بهداشت عمومی چقدر میتواند از مبتلا شدن شما به این ویروس پیشگیری نماید

اماکن پذیرایی عروسی باید آگاه باشند و براساس عقل سلیم و قضاوت عاقلانه که از سلامت و محافظت از احیای اقتصادی حمایت می کند، اقدام  به برگزاری جشن ها و مراسم های مختلف از جمله جشن عروسی کنند. 

 رعایت پروتکل های بهداشتی برای برگزاری مراسم عروسی

پروتکل های بهداشتی برای فضای تالار

برای اینکه بتوانید جشن عروسی خود را با وجود ویروس کرونا همانطور که دوست دارید با شکوه و مجلل برگزار کنید نیاز است که حتما پروتکل های برگزاری مراسم عروسی را در هر مکان و موقعیتب مد نظر داشته باشید.

مهم ترین مواردی که رعایت کردن آن ها در شرایط این روزها بسیار دارای اهمیت می باشد و شما به عنوان میزبان یک میهمانی بزرگ باید به آن توجه زیادی داشته باشید عبارتند از:

 • میز میهمان ها و صندلی آن ها حداقل به فاصله  مناسب و مشخص شده وزرات بهداشت یعنی همان فاصله گذاری اجتماعی چیده شود و هر میز متعلق به یک خانواده باشد( میزهای معمولا 8 نفره می باشند و با توجه به شرایط فعلی بهتر است هر میز برای 4 میهمان آماده شود)
 • پس از ورود به تالار، یک ایستگاه ضدعفونی دستی در دسترس داشته باشید.
 • از منوهای یکبار مصرف استفاده کنید

پروتکل های بهداشتی برای کارکنان و پرسنل 

خب، رعایت کردن پروتکل های بهداشتی تنها مختص شما که میزبان یک جشن بزرگ هستید نمی باشید. بلکه مکان برگزاری جشن عروسی و کارکنان آن نیز باید به این موارد توجه زیادی داشته باشند.

بنابراین حتما در زمان عقد قرار داد و چند روز قبل زا برگزاری جشن خود حتما به این موارد توجه دشاته باشید و کارکنان مکان برگزاری جشن عروسی خود را مورد ارزیابی قرار دهید.

به این مسئله دقت کنید که کلیه کارکنان و پرسنل در زمینه تمیز کردن و ضد عفونی مناسب، بهداشت دست، و قوانین تنفسی آموزش های لازم داده شود

قبل از ورود به محل کار هر کدام از پرسنل باید تست لازم مربوط به کرونا را انجام داده باشند مخصوصا آن دسته از پرسنلی که علائم زیر را دارا می باشند 

 1. سرفه 
 2. گلو درد
 3. تنگی نفس یا مشکل  از بین رفتن طعم یا بوی نفس کشیدن 
 4. اسهال
 5. لرز 
 6. احساس تب 
 7. لرزهای مکرر 
 8. درد عضلانی فارنهایت
 9. سردرد 

بنابراین به عنوان مدیر یک تالار پذیرایی، باغ تالار و تشریفات عروسی هرگز اجازه ندهید پرسنل و کارکنانی که دارای علائم نام برده شده می باشند در محیط حضور فیزیکی داشته باشند. 

 پروتکل های بهداشتی برای تالار عروسی

پروتکل های بهداشتی برای امکانات میهمان ها

در نظر داشته باشید پرسنل شما دسترسی به محل برگزاری مراسم را همچون خیرمقدم گفتن به میهمان ها و عروس و داماد برعهده دارند و مرتب با درب های و تجهیزات تالار در تماس می باشد. بنابراین باید برای اینکه مشکلی برای مشتریان شما به وجو نیاید و با رعایت پروتکل های برگزاری مراسم عروسی از پرسنل خود بخواهید که پروتکل های بهداشتی مربوط به امکانات تالار را به درستی رعایت کنند.

این پروتکل ها عبارتند از:

 • ضد عفونی کردن مرتب درب های سالن 
 • ضد عفونی کردن سطوح لمس شده (میزها و صندلی ها)
 • تمیز کردن مرتب سرویس بهداشتی
 • ضد عفونی کردن هر آنچه که میهمان ها با آن در تماس هستند
 • در اختیار قرار دادن ضد عفونی کننده دست 

 پروتکل برگزار مرسم عروسی در کرونا

در نهایت اینکه

درباره نکات بهداشتی و رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط کنونی آنچه که نیاز دانسته ایم را در این مطلب در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

به خاطر داشته باشید که مهم ترین مسئله علاوه بر رعایت پروتکل های برگزاری مراسم عروسی محدود کردن ظرفیت پذیرش شما می باشد. مثلا اگر شما تالاری را با ظرفیت 600 میهمان مدیریت می کنید باید در شرایط فعلی برای حفظ جان خود، پرسنل و مشتریانتان این ظرفیت را به حداقل ترین حد ممکن برسانید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید