بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل بزرگ ارم
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار عمارت یاسین
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

تالار پذیرایی کوچک

آغاز یک زندگی مشترک با برگزاری جشنی به یادماندنی همیشه شیرینی خاص خود را دارد و زیبایی آن شب را صدچندان خواهد کرد. اما با توجه به شرایط اقتصادی این روزها کمتر زوج های جوانی هستند که به دنبال برگزاری جشنی مجلل و پر هزینه باشند و به جای آن ترجیح می دهند با برگزاری یک جشن مختصر زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

اما همین جشن های کوچک هم نیاز به یک برنامه ریزی دقیق دارد و اینکه بتوانید مکان مناسبی را برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب کنید. 

خب مکان های مختلفی وجود دارند که شما می توانید با توجه به تعداد میهمان هایی که دارید و بودجه خود مناسب ترین آن ها را انتخاب کنید تالار پذیرایی کوچک یکی از گزینه های انتخابی است که شما می توانید جشن عروسی خود را در آنجا برگزاری کنید.

تالار پذیرایی کوچک

راهنمای تالار پذیرایی

قبل از اینکه بخواهید برای رزرو تالار پذیرایی و تالار عروسی خود اقدام کنید باید چند نکته را در نظر داشته باشید که ما با راهنمایی کردن شما و عنوان کردن آن ها کار شما را برای انتخاب تالار پذیرایی جشنتان کمک خواهیم کرد.

قبل از اینکه هر کاری را آغاز کنید باید مشخص کنید جشنی که می خواهید آن را برگزار کنید  در چه ابعادی می باشد و اینکه چه تعداد میهمان را قرار است به جشن خود دعوت کنید. با داشتن اطلاعات لازم و کافی درباره این موضوع بهتر و راحت تر می توانید برای انتخاب و رزرو تالار اقدام کنید.

اینجا شما دو گزینه پیش رو دارید انتخاب تالار یا باغ تالار؟! خب اینکه بخواهید جشن عروسیتان را در باغ برگزار کنید یا در تالار به انتخاب خود شما می باشد که هریک در جایگاه خود دارای ویژگی های مثبت و منفی بسیاری می باشند.

معمولا انتخاب باغ تالار را افرادی انجام می دهند که تعدا میهمان های آن ها بالای 600 نفر می باشد و به خاطر اینکه باغ ها ظرفیت پذیری بالایی دارند برای برگزاری جشن های بزرگ با میهمان های زیاد گزینه مناسب تری هستند.

اما انتخاب تالار به دلیل محدودیت ظرفیتی که دارد گزینه مناسبی است برای افرادی که زیر 500 نفر میهمان دارند. البته باید این نکته را متذکر شویم که برخی از تالارهای پذیرایی هم هستند که به آنها تالار پذیرایی کوچک گفته می شود که معمولا برای میهمانی هایی همچون نامزدی، ولیمه دهی، جشن تولد، جنابندان و عروسی های کوچک با میهمان های بسیار کم مورد استفاده قرار می گیرند.

بنابراین قبل از اینکه بخواهید تصمیم نهایی خود را برای انتخاب تالار بگیرید به کم و کیف آن توجه داشته باشید و بودجه ای که در نظر دارید را هم فراموش نکنید. زیرا قرار است که بهترین شب زندگیتان را به بهترین شکلی که در توان دارید برگزار کنید پس چه بهتر همه چیز همانطور که شما می خواهید پیش برود.

نکات لازم برای انتخاب تالار پذیرایی

تالار پذیرایی کوچک

تالارهای عروسی ظرفیت های مختلفی دارند که می توان گفت هر یک از آن ها را می توان برای جشن های مختلف در نظر گرفته و با توجه به میزان ظرفیتی که پذیرا می باشند و با توجه به تعداد میهمان های خود مناسب ترین آن ها را انتخاب کرد.

خب برخی از زوج های جوان همانطور که در متن بالا هم اشاره کردیم با شرایط اقتصادی کنونی ترجیح میدهند یک جشن کوچک برگزار کنند یا بدون هیچ جشنی زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

خب بدون شک تمام زوج های جوان دوست دارند که شروع زندگی مشترکشان با آرامشی به دور از هر قسط و بدهی آغاز شود به همین خاطر تصمیم میگیرند در یک تالار پذیرایی کوچک اولین شب زندگی مشترک خود را با تعداد کمی از دوستان و اقوام جشن بگیرند.

انتخاب تالار پذیرایی کوچک هم مانند باغ تالار و تالارهای بزرگ و مجلل نیاز به برنامه ریزی و دقت بسیاری دارد. چرا که تمام نکاتی که در انتخاب تالار بزرگ و مجلل باید به آن ها توجه کرد در تالار کوچک هم دارای اهمیت می باشد و این دلیل نمی شود چون تالار کوچک است شما به کیفیت غذا، طراحی و دیزاین تالار، کادر و پرسنل خدماتی تالار، هزینه های مختلف و... توجه نداشته باشید. 

انتخاب بهترین تالار پذیرایی

حرف آخر

بنابراین با توجه به مواردی که درباره تالار پذیرایی کوچک و راهنمای تالار پذیرایی برایتان عنوان کردیم باید تمام سعی خود را بکنید که با یک برنامه ریزی دقیق تمام کارهای مربوط به عروسیتان را انجام دهید و کارهایتان را به روزهای آخر نیندازید تا دچار استرس شوید.

برای برگزاری جشن عروسی با همسرتان هم نظر شوید. درست ایت که هر یک از شما نظرات متفاوتی دارد اما با بیان نظراتتان می توانید مناسب ترین ایده و طرز فکر را انتخاب کنید تا کارها زودتر و راحت تر انجام شوند. همیشه با مشورت کردن کارها بهتر انجام خواهند شد 


نظرات

تالار کوچک با ظرفیت ۱۰۰نفر غرب و مرکز میخواستم

تالار کوچک قیمت چنده

علی احمدی
ارسال نظر جدید