بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل بزرگ ارم
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی قصر وصال
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

عروسی در تالار یا باغ تالار

 کم کم با از بین رفتن ویروس کرونا باید عروس و دامادهایی که جشن عروسیشان به خاطر این موضوع به تعویق افتاده بود به فکر برگزاری جشن عروسی باشند. 

شاید دغدغه اینکه جشن عروسی را در تالار برگزار کنید یا در باغ تالار بدون شک همچنان با شما همراه باشد و هنوز نتوانسته اید که مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

این روزها برگزاری جشن عروسی نسبت به زمان هایی که پدربزرگ ها و مادربزرگ های ما جشن عروسیشان را گرفته اند تغییراتی کرده است  و کمتر پیش می آید که ما هم مانند آن ها به روش های سنتی و در خانه های حیاط دار قدیمی بخواهیم برگزار کننده جشن عروسی و میهمانی های بزرگ باشیم. زیرا دیگر نه از آن خانه های حیاط دار زیبا خبری هست و نه خانه های امروزیمان آنقدر بزرگ که بتوانیم تعداد بسیاری را به میزبانی بپذیریم.

بنابراین باید به دنبال یک مکان مناسب برای برگزاری جشن های بزرگ مانند جشن نامزدی، عقد و عروسی باشیم. در حقیقت جشن های عروسی سنتی جای خود را به جشن عروسی های مدرن داده اند.

انتخاب بهترین تالار عروسی

تالار

یکی از گزینه هایی که این روزها برای برگزاری جشن های خود می توانیم آن را انتخاب کنیم تالارهایی است که پذیرای برگزاری چنین جشن هایی می باشند.

تالار در واقع مکان و مجموعه است سرپوشیده  که با در اختیار داشتن امکانات لازم می تواند کمک حال شما باشد تا بتوانید بهترین شب زندگی خود را به یادماندنی تر کنید. تالار عروسی ظرفیت نسبت محدودی دارد و باید برای انتخاب تالارعروسیتان ابتدا تعداد میهمان هایتان را به طور کامل و دقیق بدانید تا بتوانید تالاری که پذیرای تعداد میهمان های شما می باشد را انتخاب کنید.

اما مسئله مهم اینجاست که چطور میتوانید یک تالار مناسب را برای جشن عروسی خود انتخاب کنید که با سلیقه و معیارهایی که شما برای جشن خود در نظر دارید هماهنگی داشته باشد و اصلا اینکه برگزاری عروسی در تالار بهتر است یا باغ تالار؟

این نکته را به خاطر داشته باشید که چه بخواهید جشن عروسیتان را در تالار برگزارکنید و چه در باغ تالار باید برای انتخاب و رزرو آن تقریبا یک الی دو هفته زمان بگذارید و نه باید انتخاب آن را به روزهای آخر موکول کنید زیرا در این صورت باید با عجله تالار عروسی خود را انتخاب کنید که شاید با سلیقه و خواسته شما هماهنگی نداشته باشد

انتخاب تالار عروسی به این سادگی‌ها هم که فکر می‌کنید نیست. خیلی مسائل هست که باید قبل از هر انتخابی از آنها سر در بیاورید. ویژگی‌های تالار عروسی خوب، خدمات و وظایف تالار عروسی، انتخاب بهترین و شیک ترین تالار عروسی شهر، قیمت و هزینه تالار عروسی مواردی هستند که قبل از هر انتخابی باید درباره آنها اطلاعات کسب کنید. 

باغ تالار

با تالار و اینکه به چه مکان هایی تالار گفته می شود آشنا شدید و دانستید که ظرفیتی که تالارهای عروسی برای میزبانی از میهمانهای شما دارند ممکن است محدود بوده و شما نتوانید همه کسانی که می خواهید در جشن عروسی شما حضور داشته باشند را دعوت کنید.

اما باغ تالار همانطور که از نامش پیدا است محوطه ای باز و بزرگ می باشد که محدودیت ظرفیت معمولا ندارد اما با تمام این صحبت ها شما برای انتخاب باغ تالار هم باید تعداد دقیق میهمان های خود را برای شب عروسیتان بدانید.

نکات مهم برای انتخاب باغ تالار عروسی

عروسی در تالار یا باغ تالار

بدون شک اکنون بر سر دوراهی قرار گرفته اید که نمی دانید جشن عروسی خود را در تالار برگزار کنید یا باغ تالار؟

خب ما به شما کمک خواهیم کرد تا انتخاب بهتر و مناسب تری داشته باشید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر تعداد میهمان هایتان کم هستند و می خواهید در فصل های سرد سال جشن عروسی خود را برگزار کنید به سراغ تالارهای عروسی که می شناسید بروید و از میان آن ها تالاری را انتخاب کنید که با معیارهای شما هماهنگی دارند اما نه اگر تعداد میهمان های شما بیشتر از ظرفیت تالار عروسی می باشد باغ تالار گزینه بهتری است که پیش رو دارید.

البته انتخاب باغ تالار برای فصل های سرد سال نمی تواند چندان گزینه مناسبی باشد مگر اینکه باغ تالار انتخابی شما داری سالن های پذیرای مجزایی که مجهز به سیستم گرمایشی مناسبی هستند باشد. که خوشبختانه باغ تالارهای بسیاری هستند که شما میتوانید برای هر فصل از سال که بخواهید جشن عروسیتان را برگزاری کنید به سراغ آنها بروید.

رزرو باغ تالار عروسی

حرف آخر

تصمیم نهایی مبنی بر اینکه عروسی در تالار یا باغ تالار برگزار شود با خود شما عروس و دامادهای نازنین می باشد. شما با بودجه ای که برای تالار و یا باغ تالار عروسی خود کنار گذاشته اید و با در نظر گرفتن تعداد میهمان ها و هم چنین فصل برگزاری جشن عروسیتان می توانید تصمیم بگیرید که بهترین شب زندگیتان را در تالار جشن بگیرید یا در یک محوطه و باغ بسیار زیبا و دلنشین.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید