بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی قصر وصال
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل شایان ورامین
تالار هتل بزرگ ارم
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

نکات مهم برای برگزاری مراسم در باغ تالار

برای برگزاری یک جشن به یاد ماندنی در باغ تالار و برای اینکه بهترین شب زندگی شما به عنوان بهترین خاطره در ذهن خودتان و میهمان هایتان بماند باید چند نکته را قبل از اینکه بخواهید جشن عروسی خود را در باغ تالار برگزار کنید در نظر داشته باشید.

ما به شما خواهیم گفت که برای برگزاری جشن عروسی در باغ تالار چه کارهایی را لازم است که انجام دهید و نکات مهم برای برگزاری مراسم در باغ تالار چه چیزهایی می باشند.

 آشنایی با نکات مهم برای برگزاری مراسم در باغ تالار

•دیزاین و دکوراسیون باغ تالار

•نورپردازی باغ تالار

•ظرفیت باغ تالار

•سالن غذا خوری

•پارکینگ مطمئن

مجلل ترین باغ تالار تهران

دیزاین و دکوراسیون باغ تالار

اولین مسئله که برای انتخاب باغ تالار به عنوان مکان برگزاری جشن خود باید به آن توجه داشته باشید دیزاین و دکوراسیون باغ تالار مورد نظر می باشد.

اکثریت باغ تالار ها کاری که برای انجام مراسم های خاص همچون جشن عروسی انجام می دهند استفاده از طرح های خلاقانه بر اساس مد روز می باشد. مثلا طراحی و دیزاین محوطه باغ و حیاط، وجود نیمکت ها و آلاچیق های زیبا برای نشستن مهمانانی که می خواهند اندکی از فضای اصلی مراسم دور باشند، دکوراسیون و آراستگی گل ها، گیاهان و درخت هایی که در باغ وجود دارند.

هر چه این طرح ها و دیزاین های به کار رفته در باغ مدرن تر و شیک تر باشد بدون شک توجه مشتریان بیشتری را به خود جلب خواهد کرد و هم عروس و داماد از انتخاب خود راضی هستند و هم میهمان ها.

نورپردازی باغ تالار

مسئله بعدی نورپردازی باغ تالار است. جشن هایی مانند جشن عروسی از شور و هیجان خاصی برخوردار می باشند که بعد از شام و در شب اتفاق می افتد و کمتر پیش آمده است که جشن عروسی روز برگزار شود.

پس بنابراین نورپردازی باغ تالار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید که تمام محوطه ای از باغ که دراختیار شما می باشد دارای نورپردازی مناسبی باشد.

نورپردازی که در لابه لای درخت ها صورت میگیرید بدون شک می تواند به زیباتر شدن محوطه برگزاری جشن شما نیز کمک بسیار زیادی کند بهتر است در هنگام انتخاب باغ تالار، برای اطمینان از نورپردازی مناسب آن حتماً در شب بازدیدی از محوطه باغ تالار موردنظرتان داشته باشید و به تمام نکات نورپردازی به دقت توجه کنید.

انتخاب باغ تالار مناسب

ظرفیت باغ تالار

از اصلی ترین نکات مهم برای برگزاری مراسم در باغ تالار ظرفیت آن باغ تالار می باشد که آیا می تواند پذیرای تعداد میهمان های شما باشد یا نه؟

ظرفیت باغ و تعداد صندلی هایی که در آن جا میگیرد با در نظر گرفتن میدان رقص برای میهمان ها و جایگاه عروس و داماد همه مواردی است که به میزان ظرفیت تالار تاثیر خواهند گذاشت.

درست است که باغ تالار نسبت به سالن ها و تالارهای عروسی دارای محیطی بزرگتر می باشد اما باید ظرفیت آنرا هم در نظر داشته باشید چرا که بسیاری از باغ تالارها هستند که برای مثال تنها می توانند از 400 نفر پذیرایی کنند و ظرفیت بیشتری را نمی توانند قبول کنند و این برای افرادی که میهمان های آن ها بالای 400 نفر می باشد واقعا مشکل است.

پس حتما در زمان رزرو باغ تالار انتخابی خود ظرفیت آن را هم در نظر داشته باشید.

سالن غذاخوری

نکته ای که اکثریت باغ تالارها به آن اهمیت داده و رعایت هم می کنند داشتن سالن غذاخوری مجزا می باشد

باغ تالار همانطور که از نامش مشخص است یک محوطه باز است، پس برای سرو غذا نیاز به یک محوطه سرپوشیده دارد که غذا سرد نشود و طعم لذیذ خود را از دست ندهد.

به همین منظور باغ تالاری که انتخاب می کنید باید یا دارای سالن سرپوشیده و مجزا برای سرو غذا باشد با اینکه برای این بخش از مراسم یک فکر اساسی شده باشد. شما می توانید درباره این بخش از جشن خود یعنی سرو غذا با مدیریت باغ تالار صحبت کنید. بدون شک آن ها برای این موضوع در صورت نداشتن سالن مجزا و سرپوشیده فکرهایی کرده اند که بتوانند مشتریان خود را راضی نگه دارند.

نکات مهم برای انتخاب باغ تالار

پارکینگ مطمئن

متاسفانه برخی از تالارها و باغ تالارهایی که در تهران وجود دارند با مشکل پارکینگ مواجه هستند اما همیشه برای میهمان های خود توانسته اند محوطه ای را جهت پارک خودرو در اختیارشان قرار دهند.

باغ تالارها معمولا در محدوده های اطراف تهران و خارج از تهران می باشند و همین موضوع باعث شده که گنجایش آن ها برای پارک خودرو به اندازه کافی نباشد. شما به عنوان میزبان باید در هنگام انتخاب باغ تالار حتماً وجود پارکینگ مناسب را باید در نظر داشته باشید.

 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید