بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت صفا جو
مجموعه باغ تالارهای ترانه
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار مروارید چیتگر
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

گل آرایی تالار عروسی

یکی از بخش های جدایی ناپذیر برای مراسم عروسی گل آرایی تالارعروسی، محل عقد، میز پذیرایی میهمان ها و... می باشد. بنابراین باید در انتخاب گل برای شب عروسیتان دقت بسیاری داشته باشید.

در انتخاب گل برای تزئینات باغ تالار باید موارد مختلفی را در نظر داشته باشید مثلا باید با توجه به فصلی که می خواهید جشن خود را برگزار نمایید گل های مناسب آن فصل را انتخاب کنید.

با ما همراه باشید تا بیشتر درباره گل آرایی تالار عروسی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

ایده گل آرایی تالار عروسی

انتخاب گل برای عروسی یکی از مهیج ترین و هیجان انگیز ترین کارهایی است که باید برای آن زمان کافی بزارید. شما به سادگی نمی توانید گل مورد نظرتان را انتخاب کنید. انقدر که تنوع گل ها زیاد می باشد کمی انتخاب مناسب ترین آن ها برای گل آرایی تالار عروسی کار سختی می باشد.

از آنجایی که عروس خانم های امروزی به گل آرایی مراسم عروسی خود علاقه بسیاری دارند بنابراین شما در جایگاه مدیر تالار و یا تشریفات عروسی باید گل هایی را انتخاب کنید که هم به زیبایی تالار بیافزاید و هم رضایت خاطر عروس خانم را جلب نماید.

برای اینکه کارتان در انتخاب گل مورد پسند عروس خانم راحت شود می توانید از عروس و داماد سوال کنید که تم عروسی آن ها چگونه است تا راحتر بتوانید گل هایی را انتخاب کنید که با تم آن شب هماهنگی داشته باشند.

برای گل آرایی تالار عروسی ایده های مختلف بسیاری وجود دارد مثلا شما می توانید برای زیباتر جلوه دادن میزهای میهمان از گلدان های کریستال و یا ظروف چینی که آن ها را با گل های مناسب فصل تزئین کرده و پُر کرده اید تزئین کنید.

 گل آرایی تالار عروسی

نکات لازم برای گل آرایی تالار عروسی

مهم ترین مسئله که در گل آرایی تالار باید به آن توجه داشته باشید جایگاه عروس و داماد می باشد. خوب در آن شب این عروس و داماد هستند که نقطه توجه میهمان ها قرار می گیرند بنابراین باید جایگاه آنها به زیباترین شکل ممکن تزئین شده باشد.

مسئله بعدی اینکه حتما باید گل هایی که می خواهید برای مراسم از آن ها استفاده کنید را صبح همان روز تهیه کنید تا سرزنده و سالم باشند.

انتخاب گل های مناسب با فصل سال را نباید فراموش کنید.

رنگ بندی متنوع گل ها نکته دیگری است که باید به خاطر داشته باشید. هر چه تنوع رنگبندی گل ها بیشتر باشد بدون شک گل آرایی تالار نیز جلوه زیباتری به خود خواهد گرفت.

در گل آرایی مراسم عروسی نباید از گل‌های معطر استفاده کرد چون ممکن است موجب حساسیت، میگرن و دیگر بیماری‌ ‌های مهمان‌ها برانگیزد

گل آرایی تالار عروسی

در ابتدای این مقاله اشاره کرده ایم که گل آرایی تالار عروسی یکی از موارد بسیار مهمی می باشد که باید به آن توجه بسیاری داشته باشید.

استفاده از گل های رنگی و زیبا هنوزم از بهترین راه های تزئین تالارهای عروسی می باشد. گل ها با رنگ بندی ها و شکل های متنوعی که دارن حس آرامش خوبی را می توانند به شما انتقال دهند.

اگر در تالار و باغ تالار خود افرادی که در زمینه طراحی و گل آرایی تجربه و مهارت داشته باشند ندارید می توانید از موسساتی که از افراد خبره در این زمینه بهرهمند هستند راهنمایی و مشورت بخواهید.

دقت داشته باشید که تمام محوطه داخلی و خارجی تالار نباید گل آرایی یکسانی داشته باشند و باید برای هر بخش از طرح های مختلف استفاده کنید تا زیبایی تالار را چند برابر کند. 

نکات لازم درباره گل آرایی

معروفترین گل های مناسب گل آرایی تالار

برای تزئین و گل آرایی تالار می توانید از گل هایی که در ادامه معرفی کرده ایم انتخاب نمایید. گل های نام برده شده مجموعه گل هایی هستند که بیشتر از آن ها برای تزئین دسته گل عروس و گل آرایی تالار استفاده می شود.

معروفترین گل های مخصوص گل آرایی عبارتند از:

•گل رز

•گل شیپوری

•کاکتوس

•گل ادریسی

•گل گارنیا

•گل مینا

•گل ساکولنت

•گل میخک

•گل ارکیده

•گل آنمون

•گل کوکب

•گل لاله 

•گل نخودی

انتخاب گل های مناسب گل آرایی تالار عروسی

نتیجه گیری

در نظر داشته باید که برای انتخاب گل های مربوط به گل آرایی تالار حتما از چند مختلف در رنگبندی های مختلف استفاده نمایید زیرا که جلوه زیباتری خواهند داشت.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید