بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل بزرگ ارم
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی قصر وصال
تالار پذیرایی سهیل
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

تزئینات تالار عروسی در فصل بهار

فصل بهار مناسب ترین فصل سال برای برگزاری مراسم عروسی می باشد. فصل سر سبز با طبیعتی بسیار زیبا و هوای مطلوب که نه سرد است و نه خیلی گرم. پس اگه تصمیم دارید که جشن عروسی خود را در فصل بهار برگزار کنید بهتر است درباره تزئینات تالار عروسی در فصل بهار هم کمی اطلاعات داشته باشید.

تزئینات تالار عروسی در فصل بهار

برای اینکه بدانید که تزئینات تالار عروسی در فصل بهار را چگونه باید انجام دهید پیشنهاد می کنم تا انتهای مطلب امروز با ما همراه باشید تا شما را با برخی از کارهایی که برای زیباتر شدن تالار عروسی خود در فصل بهار و تزئینات آن می توانید انجام دهید بیشتر آشنا کنیم.

تزئینات محوطه تالار عروسی

گل آرایی تالار با گل های بهاری

برای اینکه سالن و محوطه تالار را به زیباتین شکل ممکن تزئین کنید می توانید از گل های موجود در فصل بهار همچون گل سوسن، شیپوری های رنگارنگ، سنبل و لاله استفاده کنید که زیبایی خاصی را برای شما به وجود آورده و حال و هوای مناسب فصل بهار دارند.

تزئینات تالار عروسی در فصل بهار شاید کار چندان سختی نباشد اما اگر به درستی از امکاناتی که این فصل در اختیار شما قرار داده است استفاده نکنید آن وقت است که کار شما سخت خواهد شد. 

گل های بهاری را خیلی مرتب در سبدهایی که قرار است روی میزهای میهمانان قرار گیرد بگذارید و فضای خارجی تالار را نیز با همین گل ها بی آرایید. 

غذای عروسی بهاری

بعد از گل آرایی سالن عروسی مسئله مهم دیگری که باید در زمان رزرو تالار به آن توجه داشته باشید غذایی است که قرار است در شب عروسی شما برای میهمانان سرو شود.

انتخاب غذای بهاری در جشن عروسی بهاری یک انتخاب ایده آل می باشد. تنوعی که میوه ها و سبزیجات فصل بهار دارند در هیچ فصل سال وجود ندارد. پس دست شما برای انتخاب و سفارش یک غذای لذیذ و خوشمزه در فصل بهار کاملا باز است.

اگر جشن عروسی شما در اوایل فصل بهار برگزار می شود می توانید از سبزیجات سبز رنگ استفاده کنید و در کنار آن ها از رنگ های درخشان و شاداب برای تحریک اشتها ی میهمانان خود استفاده کنید. غذاهایی مانند ماهی و مرغ استفاده کنید. سبزیجات پخته شده، مینی کیک ها، سس سویا و مرکبات و غذاهای دریایی تنها تعدادی از گزینه های قابل توجه در دسترس در این زمان از سال می باشند.

در عروسی های فصل بهار دسرها با میوه های مخصوص فصل بهار تزئین می شوند. شما می توانید برای دسرهای آن شب از بستنی های سنتی با طعم میوه های فصل استفاده کنید

تزئینات سفره عقد

سفره عقد

یکی دیگر از موارد مربوط به تزئینات تالار عروسی در فصل بهار، تزئین سفره عقد می باشد. از آنجایی که فصل بهار دارای حال و هوای بسیار آرامش بخشی می باشد و به نوعی روح تازه ای در بدن انسان جاری می کند شما می توانید اگر تالار عروسی که انتخاب کرده اید دارای فضای باز می باشد مراسم عقد خود را در آنجا انجام دهید و از مسئول تالار بخواهید که سفره عقد شما را در فضای باز تالار طراحی نماید.

برای طراحی سفره عقد حتما المان های فصل بهار را در آن رعایت کنید.

تزئینات میز پذیرای بهاری

دیزاین میزهای تالار

اینکه شما مراسم خود را در تالار های سر پوشیده برگزار می کنید یا در باغ تالار هیچ فرقی ندارد. دیزاین میز پذیرایی از میهمانان یکی از مهم ترین و اصولی ترین مواردی است که باید در آن شب رعایت شود. برای تزئین میز پذیرایی از میهمانان از گل های مناسب فصل، ظروف کریستالی و شمع های کوتاه استفاده نمایید. مثلا می توانید از گل های شیپوری به صورت آویزان و آبشاری برای تزئین میزها استفاده کنید


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید