نام تالار:     تخفیف ها:        
منوی سایتبانک تالار پذیراییبانک تالار پذیرایی
باغ تالار ایرانی  باغ تالار عمارت صفا جو  باغ تالار ترانه  دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار  تالار پذیرایی سرو سعادت آباد  باغ تالار مجلل نیکان  باغ تالار میزبان  تالار پذیرایی پارسین  
  • مشاوره انتخاب بهترین تالار عروسی
  پنل کاربری:
  ایمیل: 
  رمز عبور:  
   ثبت نام در سایت
   فراموشی رمز؟
  • بانک عروسی
  • تخفیف لحظه آخری تالارهای پذیرایی
  • جستجو تالارها از نقشه
  • لیست هزینه های عروسی
  • باغ تالارهای تهران
  • تالارهای پذیرایی احمدآباد مستوفی
  • تالارهای پذیرایی شهریار
  • تالارهای طرح ازدواج آسان
  • تالارهای پذیرایی شهرری
  • تالارهای پذیرایی چیتگر
  • تالارهای پذیرایی اسلامشهر
  • تالارهای پذیرایی تهرانسر
  • تالارهای پذیرایی رباط کریم
  • تالارهای پذیرایی اندیشه
  • تالارهای ویژه ولیمه و ترحیم

  تخفیفات ویژه:
  همه

  مقالات عروسی:
  همه

  آخرین مقالات:
  همه

  آخرین های ثبت شده:
  همه

  آخرین نظرات:

  فیلم ها:
  همه

  آخرین محصولات:
  همه

  بانک پاسارگاد ایران
  صفحه نخست > مقالات > لباس نامزدی را چه رنگی انتخاب کنیم ؟

  • مشاوره انتخاب تالار رایگان
  • دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار
  فیسبوک گوگل پلاس توییتر

  لباس نامزدی را چه رنگی انتخاب کنیم ؟

  لباس نامزدی را چه رنگی انتخاب کنیم ؟


  آبی آسمانی : طبیعت این رنگ سرد است و رنگ ملایم آن از ترکیب با رنگ سفید به دست آمده است. رنگ آبی تجسمی از آسمان آبی است و به همین علت نشانه ای از فضایی بی کران ، بزرگ و آرامش بخش است.

  لباس نامزدی را چه رنگی انتخاب کنیم ؟**banktalar.com

   در فصل تابستان که هوا گرم است این رنگ خنکی خاصی دارد و از نظر روانشناسی صلح و احترام را تداعی می کند. رنگ آبی آسمانی با رنگ های بنفش ، سبز ، صورتی و ... هماهنگی دارد.


  آبی فیروزه ای : این رنگ طبیعتا مثل رنگ آّبی آسمانی است ولی پررنگی آن شادی ، تاکید و اسرار آمیزی بیش تری دارد. آبی فیروزه ای از قدیم مورد توجه ایرانیان بوده و مخصوصا در رنگ آمیزی مذهبی مثل : کاشی کاری های مساجد بسیار کاربرد داشته است و از طریق این رنگ آرامش و الوهیت را القا می کردند . آبی فیروزه ای با رنگ های طلایی و سفید هماهنگی دارد.

  لباس نامزدی را چه رنگی انتخاب کنیم ؟**banktalar.com

   

   صورتی : رنگ مشخص زنان است و در آن ملاحت ، نشاط ، شادابی ، پاکی و صداقت کودکانه یافت می شود و انرژی آرامش بخشی دارد . این رنگ بین دختران جوان بسیار پرطرفدار است و با رنگ های سبز ، قهوه ای ، نقره ای و طلایی هماهنگی دارد.

  لباس نامزدی را چه رنگی انتخاب کنیم ؟**banktalar.com

  سرخابی : ماهیت رنگ سرخابی با رنگ صورتی برابر است با این تفاوت که رنگ صورتی دیرتر چشم را خسته می کند ولی رنگ سرخابی توجه بیش تری را به خود جلب می کند. این رنگ در فصل سرما حرارت و جلوه ی بیش تری دارد و با رنگ های بنفش ، نقره ای ، سفید و نارنجی هماهنگی دارد.

   لباس نامزدی را چه رنگی انتخاب کنیم ؟**banktalar.com

  کرم : رنگ کرم بعد از رنگ سفید جز رنگ های خنک تابستانی است و در لباس های نامزدی بیش تر به صورت نباتی و یا طلایی استفاده می شود. رنگ کرم ، رنگ روشنفکران و متمولان است و با رنگ های سبز زیتونی ، کهربایی و نارنجی هماهنگی دارد. ترکیب رنگ کرم و قهوه ای نبز بیش تر برای میانسالان کاربرد دارد.

   لباس نامزدی را چه رنگی انتخاب کنیم ؟**banktalar.com

  نقره ای : این رنگ معمولا با رنگ طوسی همراه است و یک رنگ خنثی به نظر می آید. رنگ طوسی تیره مخصوص میانسالان است و هرچه به سمت نقره ای برود جلوه اش بیش تر می شود. این رنگ برای فصل زمستان به هیچ وجه مناسب نیست و احساس سرما را القا می کند . برای بیش تر بهره گرفتن از این رنگ ، باید رنگ دیگری را با آن ترکیب کنید تا جلوه ی بیش تری داشته باشد. رنگ نقره ای را با رنگ های زرشکی ، آّبی فیروزه ای و صورتی می توان هماهنگ کرد.

  لباس نامزدی را چه رنگی انتخاب کنیم ؟**banktalar.com

   

  زرد : در بین انواع زرد ، معمولا رنگ لیمویی و زرد قناری طرفداران بیشتری دارند. این رنگ بسیار پویا و محرک است و چشم ها را به خود خیره می کند. بزرگنمایی دارد و برای اشخاص چاق توصیه نمی شود. این رنگ شاد و سرخوش است و شما را پرجنب و جوش جلوه می دهد. القا کننده ی نور و اشعه های خورشید است و معمولا افراد روشنفکر و منطقی آن را می پسندند. زیاده روی در رنگ زرد انسان را خسته می کند و با زیور آلات مسی و کهربایی جلوه ی بیش تری پیدا می کند . این رنگ پوست سفید را سفید تر و چهره ی سبزه را سبزه تر نشان می دهد. رنگ زرد را می توانید با رنگ های سفید ، نقره ای ، صورتی ، قرمز ، قهوه ای و سبز ترکیب کنید.

  لباس نامزدی را چه رنگی انتخاب کنیم ؟**banktalar.com

   

  بنفش :  انواع مختلفی در تنالیته ی رنگ بنفش می توان یافت که محبوب ترین آن ها ارغوانی ، یاسی ، و بادنجانی هستند . رنگ بنفش سمبل شکوه ، ثروت ، عرفان و کمال است . این رنگ بسیار پر جلال و شکوه است و ترکیب آن بار نگ های طلایی و نقره ای جلوه ای از غرور و ثروت به نمایش خواهد گذاشت . البته ترکیب این رنگ با رنگ های هم خانواده اش مثلا ترکیب یاسی و ارغوانی و هم چنین رنگ های صورتی و سفید هماهنگی کامل دارد.

   

  لباس نامزدی را چه رنگی انتخاب کنیم ؟**banktalar.com

   

  سبز : در اواع رنگ سبز ، سبز زیتونی و مغز پسته ای جز پرطرفدار ترین رنگ ها هستند . رنگ سبز از نظر روانشناسی احساس طراوت ، تازگی ، حیات و سرزندگی به انسان القا می کند . این رنگ برگرفته از طبیعت و جلوه ای از معنویت است . رنگ سبز را با بسیاری از رنگ ها می توان ترکیب کرد : از جمله : سفید ، صورتی ، نارنجی ، زرد ، طلایی ، کرم ، قهوه ای و نقره ای .

   

  لباس نامزدی را چه رنگی انتخاب کنیم ؟**banktalar.com

   

  نارنجی : رنگ نارنجی از گروه رنگ های گرم و شاد است و اشتها را برمی انگیزد . در انواع محبوب نارنجی می توان به گل بهی و پرتغالی اشاره کرد . نارنجی صورت شما را گرم تر نشان می دهد و گرما را القا می کند . ترکیب رنگ نارنجی با رنگ های سرخابی و صورتی ، سفید ، زرد و کهربائی ، قرمز ، سبز و قهوه ای جلوه ی خاصی به شما خواهد بخشید.

   

  لباس نامزدی را چه رنگی انتخاب کنیم ؟**banktalar.com

   

  قرمز : اگر می خواهید در فصل زمستان ازدواج کنید حتما رنگ قرمز را انتخاب کنید. این رنگ رنگ آتش ، خون و عشق است و بسیار پرتکاپو است. در فصل سرما رنگ قرمز می تواند داغ ترین و پرحرارت ترین رنگ باشد. البته اگر اندام تان خیلی بزرگ و درشت است بهتر است سراغ رنگ زرشکی بروید که تاکید کم تری روی اندام تان داشته باشد . این رنگ بیش تر برای سفید پوستان توصیه می شود که تضاد رنگ ها جلوه ی بیش تری داشته باشد. می توانید با رنگ های طلایی و نقره ای به رنگ زرشکی حالت سلطنتی و شکوه ببخشید. رنگ قرمز را نیز می توانید با رنگ های طلایی ، نقره ای ، زرد ، نارنجی ، سفید ، صورتی و سبز هماهنگ کنید.

  لباس نامزدی را چه رنگی انتخاب کنیم ؟**banktalar.com


  همه  میهمان در تاریخ پنجشنبه 18 دی 1393 نوشت:

  من عید عقدمه کلی هم دنبال زنگ لباس گشتم بنظرم ارغوانی و طلایی بهترین ترکیب برای لباس عقده و متفاوت! نباتی هم خوبه اما دیگه همه نباتی میپوشن

  میهمان در تاریخ چهارشنبه 10 دی 1393 نوشت:

  نباتی شیکتره

  میهمان در تاریخ شنبه 29 آذر 1393 نوشت:

  صورتی کالباسی

  میهمان در تاریخ شنبه 29 آذر 1393 نوشت:

  نمیدونم بین صورتی و نباتی موندم یکی یه نظری بده

  میهمان در تاریخ جمعه 28 آذر 1393 نوشت:

  صورتی

  میهمان در تاریخ پنجشنبه 17 مهر 1393 نوشت:

  سبز کم رنگ


  برچسب ها

  مدل لباس عروس, لباس نامزدی را چه رنگی انتخاب کنیم ؟, خاص و زیباترین لباس عروس های دانتل, لباس عروس آستین بلند, لباس عروس پوشیده, مدلهای اروپایی و ساده لباس عروس و نامزدی 2013, لباس عروس های دانتل 2014, مدل لباس عروس و نامزدی اروپایی با طرح های خاص, مدل لباس عروس اروپایی فوق العاده شیک, مدل لباس عروس دکلته, مدل لباس عروس دانتل, لباس عروس مدل ماهی, لباس عروس با دنباله بلند, مدل لباس عروس یقه کج, لباس عروس, لباس نامزدی, لباس عروس اروپایی, لباس عروس پرنسسی, لباس عروس حریر, مدل لباس عروس کوتاه, مدل لباس عروس آستین دار, مدل لباس عروس یقه تور دانتل, لباس عروس با مدل های خاص و زیبا

  نظر شما
  کد امنیتی:
           


  باغ تالار پذیرایی سعادتبستن